Faydalı Bilgin
Faydalı Bilgin; Sağlık, Kadın, Bilgi, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri, ve Yaşam'a dair faydalı bilgiler sunan sosyal bilgi portalı.

Aspirin ile Saç Uzatma Maskesi

Faydalı Bilgin – Saçınızı uzatmak için aspirini deneyebilirsiniz.

Faydalı Bilgin – Sizin için aspirin ile saç uzatma maskesi hazırladık. Yıllardır sağlık için tüketilen aspirin ile uzun, gür ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Aspirin ile saç uzatma maskesi

Aspirin vücut sağlığı için olduğu kadar saç sağlığı açısından da oldukça faydalıdır. Kolay hazırlanabilen aspirin maskesi ile saçınızı uzatmanız mümkün. Aspirin, saç derisindeki kan akışını hızlandırır, saç köklerindeki ölü hücreleri uzaklaştırarak detoks etkisi yaratır. Kan akışının hızlanması yeni çıkan saçların hızlı uzamasını sağlar. Düzenli olarak uygulanması halinde saç detoksu etkisi ile saç derisinin ve saç tellerinin daha parlak ve canlı durmasına yardımcı olur. Aspirinin saça faydalarını öğrenmek için tıklayın!

Aspirinli Saç Uzatma Maskesi

4 -5 adet aspirin 2 çorba kaşığı hint yağı 2 çorba kaşığı susam yağı yada badem yağı

Aspirin saç uzatma maskesi

Aspirin ile Saç Uzatma Maskesi Hazırlanışı

Aspirinleri tamamen toz haline gelene kadar ezin. Ardından hintyağı ve istediğiniz diğer yağı birlikte karıştırın. Aspirin tozunu ekleyin. Aspirin ve yağı tamamen karıştırın.
Temiz olan saçınıza uygulayın. ( saç derisine en iyi şekilde etki edebilmesi için saçınızın temiz olması gerekiyor) Saç köklerine hafif masaj yaparak yedirin. Saçınızda ortalama 20 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında şampuanlayın.
Bu maskeyi haftada 2 defa tekrarlayabilirsiniz.

Bu bilgiyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam