Ana SayfaYemek TarifiÇorba Tarifleri

Çorba Tarifleri

Yazlık Soğuk Çorba Tarifi

Buyurun 2 soğuk çorba tarifi en pratiğinden Geçmişten bugüne unutulmaz lezzetlerden kendimce minik dokunuşlar ekleyerek şahane 2 soğuk çorba tarifi hazırladım sizlere.

Gazpacho Çorbası Tarifi, Nasıl Yapılır?

Gazpacho, çiğ sebzelerden yapılan soğuk servis edilen ve genellikle domates bazlı olan İspanya’nın güney bölgesinde keşfedilmiş ve dünyaca kabul görmüş bir çorba çeşidi.

Soğuk Yaz Çorbası Tarifi

Nefis Yemek Tarifleri kanalının hazırladığı özellikle sıcak yaz günlerinde içinizi ferahlatacak, yapması çok kolay Soğuk Yaz Çorbası sizlerin de tarif defterlerinde yer almalı.

Soğuk Ayran Aşı Çorbası Tarifi Nasıl Yapılır?

Nefis Yemek Tarifleri kanalının hazırladığı Sıcak günlerde içinizi ferahlatacak, yapması son derece kolay Soğuk Ayran Aşı Çorbası menünüze başlangıç için oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Macar Usulü Mantar Çorbası Tarifi – Nasıl Yapılır?

Sıklıkla tükettiğimiz çorbalardan birisi olan mantar çorbasını, farklı bir lezzette hazırlamak için hazır mısınız? Macaristan'da sıklıkla tüketilen toz kırmızı biber bu kez mantar çorbasına katılıyor. Hem rengi hem lezzetiyle kalbinizi çalıyor.

Asiago Brokoli Peynir Çorbası

Klasik bir brokoli peynir çorbasının diğer bir varyasyonu. Bu rahatlatıcı, ev yapımı çorba iki lezzetli peynir, keskin beyaz çedar peyniri ve Asiago peyniri ile hazırlanır.

Mantar Çorbası Nasıl Yapılır?

Nefis Yemek Tarifleri kanalından Mantar Çorbası Tarifi. Mis gibi mantar çorbası süt ile kremalı lezzetin de çok lezzetli bir çorba tarifi.

Tarhana Nasıl Yapılır?

Nefis Yemek Tarifleri kanalının hazırladığı Tarhana Tarifi. Geleneksel yiyeceğimiz olan ev yapımı tarhana tarifini sizler için paylaşıyoruz.

Mercimek Çorbası Tarifi Nasıl Yapılır?

Nefis Yemek Tarifleri kanalının hazırladığı Mercimek Çorbası tarifi. Damak tadını şenlendiren o güzel mercimek çorbası tarifini sizler için paylaşıyoruz.

Domates Çorbası Tarifi

Domates Çorbası Tarifi. Nefis Yemek Tarifleri kanalından Domates Çorbası Tarifi. Kış aylarında sıcacık içimizi ısıtacak çorba tariflerine genellikle çok ihtiyaç duyuyoruz. Bugün sizler için domates çorbası hazırladık.