Moda

19 En Güzel At Kuyruğu Düğün Saç Modeli

Klasik at kuyruğunun bu sezon birçok düğünün koridorlarını süsledi. Atkuyruğu sadece gündelik günler için değil, aynı zamanda düğünler için de mükemmel, modern ama aynı zamanda zarif, ince kahküllü bir at kuyruğu trend ve şık gelinler için mükemmel bir seçim.

Mont Kaban Modelleri

Mont & Kaban Modelleri editörlerimiz tarafından Patırtı sitesinden seçilmiştir. Mont & Kaban Modellerinden herhangi birini satın almak istediğinizde ürünün altındaki Hemen Satın Al bağlantısı ile sizi bu siteye yönlendireceğiz.

Fahriye Evcen’in çok tartışılan gelinlik modeli

Modacı Raşit Bağzıbağlı, Burak Özçivit ile evlenen Fahriye Evcen'in gelinliğinin Neslihan Atagül'ün gelinliğine benzediği iddiaları hakkında aylar sonra konuştu: Gelinliği Fahriye Hanım beğendi.

Topuklu Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınların en sık kullandığı ayakkabılardan bir tanesi topuklu ayakkabılardır. Çünkü özel günlerinizin daha özel olması ve şık görünmeniz için oldukça önemlidir. Bunun için seçimi konusunda da özen göstermek gerekir. Seçim yaparken dikkatli olunması gereken konuların başında ayakkabının nerede kullanılacağı gelir.

2019 İlkbahar Yaz Modası

Kadınlar için 2019 ilkbahar yaz modası neler? Bu sezeon kadın giyim, ayakkabı ve aksesuar trendleri neler? 2019 ilkbahar yaz modası sizinle.

Trend Röfle Modelleri Neler, Renkleri Neler?

2019 yılının en popüler saç modelleri arasında yer alan röfle modelleri sizlerle. En popüler röfle renkleri neler? Kısa ve uzun saç röfle modelleri.

Kadın Elbise Kombinleri Nasıl Olmalı?

Kadınlar için en güzel elbise kombinleri hangisidir? Elbise kombinleri yaparken kadınların dikkat etmesi gereken temel kurallar.

Plaj Yaz Kombinleri Nasıl Olmalı?

Bu yazın plaj modası nasıl? 2019 plaj yaz modası hakkında detaylı bilgiler. Herkesin tercih edebileceği birbirinden güzel plaj kombinleri.

Kısa Saçlar İçin En Güzel Örgü Modelleri

Eğer kısa saçlarınıza örgü modelleri ile daha güzel bir görünüm vermek isterseniz kısa saçlar için en güzel örgü modellerini sizin için derledik.

Kafes Saç Örgüsü Nasıl Yapılır?

Farklı bir görünün elde etmenizi sağlayacak kafes saç örgüsünü kafes saç örgüsü nasıl yapılır? Hakkında bilgi sahibi...

Kadınlarda İlkbahar Modası

Baharın gelmesiyle birlikte, kadınlarda ilkbahar modası yeniden canlanmaya başladı. İlkbahar her zaman olduğu gibi yeni kıyafet...

Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Takım elbise seçerken nelere dikkat edilmelidir? Sorusuna verilecek tek bir cevap yoktur. Kişinin zevkine göre değişen bazı ayrıntılar...

Bütçenize Uygun Moda

Moda ürünlerin fazla pahalı olacağı inancıdır. Bütçenize göre moda anlayışı geliştirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Jean Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Spor şıklığı olsun klasik şıklık olsun her şey jean pantolon ile yakalanabilir. Jean pantolon seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Kadınlar Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Etmelidir?

Fakat bu kadar çok çeşidi bulunduğundan dolayı kadınlar gömlek seçiminde nelere dikkat etmelidir? Sorusu oldukça önem kazanmaktadır.