Ana SayfaGüzellikSaç Bakımı

Saç Bakımı

Evde Saç Boyası Nasıl Yapılır?

Düz boya yapmak kolaydır ama iş ombre yapımına girince evde saç boyama işi gittikçe zorlaşır. Peki, evde saç boyası nasıl yapılır?

Kabaran Saçlara Evde Çözümler

Bu yazımızda sizlere kabaran saçlara evde çözümler ile alakalı bilgiler vereceğiz. Saç kabarması özellikle banyodan sonra çok sık karşılaşılan bir durumdur.

Saç Dökülmesine Kalıcı Çözüm

Gerek bayanlarda olsun gerekse erkeklerde, Saç Dökülmesine Kalıcı Çözüm bulamamak insan moralini bozan bir durumdur. Özellikle erkeklerde bu sorun daha ön plandadır. Saç dökülmesine neden olan hormonsal faktörler, stres, kullanılan ilaçlar ve genetik sayılabilir.

Hızlı Uzayan Mükemmel Saçlar İçin Tarif

Saçlarınızın uzarken sağlıklı bir görünüm kazanmasını istemez misiniz? Bunun için yapacağınız basit uygulamayla saçlarınızdaki büyük değişimi fark edebilirsiniz. Saçlar, hem erkekler hem de kadınlar için oldukça değerlidir. Ancak saçlarınız, gün içerisinde maruz kaldıkları durumlar neticesinde yıpranabilir.

Evde Saç Bakımı Önerileri Nelerdir?

Evde saç bakımı önerileri konu başlığı altında verdiğimiz tarif ile ekonomik ve evdeki malzemeler ile evde saç bakımı yaptığınızda saçların daha canlı ve parlak göründüğünü fark edeceksiniz. Hazırsanız başlayalım!

Beyazlamış Saçlarınızı Siyaha Dönüştürün

Beyazlamış saçlarınız, kendinizi çok yaşlı hissetmenize neden olabilir. Beyazlayan Saç Kalıcı Olarak Siyahlaşır mı? Ev yapımı doğal bir tarif ile beyaz saçları siyaha dönüştürüyoruz.

Saç Kıran Neden Olur?

Saç Kıran Neden Olur? Saçkıran, saç dökülmesi ve saçlı derinin bazı bölümlerinde saç kayıplarına neden olan bir hastalıktır. Genellikle kafa derisinde görülse de, kaş, kirpik, bıyık ve sakal dökülmelerine de neden olabilir.

Kadın Saç Bakım Yağları, Saça İyi Gelen Bitkisel Yağlar

Kadınların saç bakımı için tercih etmesi gereken yağlar hangileridir? Hangi yağlar saça iyi gelir? Bitkisel saç bakım yağı önerileri.

Kadın Saç Bakımı, Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Cilt bakımı kadar saç bakımı da güzelliği tamamlayan unsurlardan biridir. Peki Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır? detaylar haberimizde.

Saç Bakımı Efsanelerine İnanmayı Bırakın!

Hemen hemen hepimiz saçlarımızı sağlıklı ve parlak kılmak için bir sürü para harcamaya veya herhangi bir tavsiye uyumaya hazırız. Bugün en popüler saç bakımı efsanelerine son vereceğiz!

Kına İle Saç Nasıl Boyanır?

Eğer daha canlı ve doğal bir saç rengine sahip olmak istiyorsanız kına ile saç nasıl boyanır? Sorusuna cevap bulmanız oldukça kolay olacaktır.

Saç Boyası Nasıl Seçilir?

Hem cilt tipine ve göz rengine uygun seçilmesi gereken saç boyalarının kalitesi de önem taşır. Peki, saç boyası nasıl seçilir?

Kilin Saça Faydası Nedir?

Kil doğada bol bulunan bir malzemedir ancak saf kil bulmak oldukça zordur. Saf kil içerisinde bol miktarda kalsiyum, potasyum, sodyum ve alüminyum barındırır. Bu sebeple cilt ve saç bakımında çokça kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Peki, Kilin Saça Faydası Nedir?