Ana SayfaGüzellikKişisel Bakım

Kişisel Bakım

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

Kadınların en büyük sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir. Ağda, tüy dökücü kremler, epilatör gibi tüylerden kurtulmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bu alternatif yöntemlerden biri de bitkilerden yararlanmaktır.

İstenmeyen Tüylere Ağrısız ve Kalıcı Çözüm

İstenmeyen tüyler insanoğlunun var olduğu günden bu yana sorun oluşturan bir durumdur. Ağda, jilet, epilasyon ve lazer gibi yöntemler çözüm olarak tercih edilse bile kalıcı çözüm arayışı devam etmektedir.

Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Tırnak kırılması gibi durumlar vitamin eksikliğinden kaynaklanır. Tırnakları güçlendirmek adına evde tırnak bakımı yapmak gerekir. Öncelikle ılık suya tırnaklarınızı sokun.

Kararmış Bikini Bölgesi ve Koltuk Altı Beyazlatma

Koltuk altı ve bikini bölgesi kararması her insanı rahatsız eder. Özellikle kadınlar yaza uygun kıyafetler tercih ettiklerinden dolayı koltuk altlarının ve bikini bölgelerinin bembeyaz olmasını isterler.

İstenmeyen Tüyler İçin Ev Yapımı Doğal Yöntemler

İstenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtulmak ister misiniz? Youtube İyi Fikir kanalı sizin için evinizde yapabileceğiniz istenmeyen tüyler için doğal yöntemleri derledi.

İstenmeyen Tüylerinizden 5 Dakikada Kurtulun

İstenmeyen tüyler, her insanın başının belasıdır. Özellikle de yaz aylarında bu tüylerin varlığı, ter kokusu oluşması için uygun zemin hazırlar.

Koltuk Altı Kararmasına Doğal Çözümler

Siz de koltuk altı bölgesindeki koyu görüntüden mi muzdaripsiniz? (Koltuk altı kararmasına doğal çözümler) isimli bu makalemizde bunun çarelerine yer verdik.

Kirpikler Neden Dökülür? Kirpik Dökülmesine Karşı Evde Ne Yapılır?

Kirpiklerin dökülmesini önleyen vitamin maskesi, daha güçlü kirpikler için maske, kirpik dolgunlaştıran, uzatan, temizleyen kür tarifleri yazımızda.

İpek Kirpik Nedir Nasıl Yapılır Zararlı mı? Kalıcı mı?

Muhteşem bakışların sırrı İpek Kirpik Nedir Nasıl Yapılır? Zararlı Mıdır? Kalıcı Mıdır? İşte ipek kirpik hakkında tüm merak edilenleri sizin için derledik.

Kadın Kişisel Bakım Rutinleri

Kadınların kişisel bakım rutinleri nelerdir? Günlük kişisel bakım yapılırken hangi aşamalar gerçekleştirilmelidir?

Afrodizyak Parfüm Seçimi

Kokulardan biriside afrodizyak parfümlerdir. Bu parfümler neden çok fazla tercih edilir? Peki, afrodizyak parfüm seçimi nasıl olmalıdır?

Ayak Peeling Maskesi Nasıl Uygulanır?

Karbonat maskesi ile ayaklardaki ölü deriyi atabilirsiniz. En etkili ayak peelingi esmer şeker ile yapılan maskedir. Ayak Peeling Maskesi Nasıl Uygulanır?

Hint Yağı Sayesinde Gür Kaşlara Kavuşun

Bu durumu Hint yağı sayesinde gür kaşlara kavuşun şeklinde ifade edebilirsiniz. Çünkü daha çok bitkisel yağ karışımları uygularlar.

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Dişlerinizi evinizin ortamında ışıl ışıl bir hâlâ getirmek isterseniz evde diş beyazlatma yöntemleri hakkında bilgi sahibi...

Başarılı insanların ortak özellikleri neler?

Başarılı insanların çoğunda dikkat çeken ortak özellik çocukluğundan itibaren zorluklarla mücadele etmeleri ve erken yaşta hayata atılmak zorunda kalmalarıdır.

Tek Seansta Epilasyon İşe Yarar mı?

Epilasyon, vücudun göz ve çevresi haricinde kalan bölgelere uygulanan tüy ve kıl azaltıcı bir lazer yöntemidir. Epilasyon işleminin birçok farklı çeşidi olmakla beraber farklı uygulanış yöntemleri de bulunuyor.

En Güzel Tırnak Görünümü Önerileri

Çoğu kadın için önemi büyük olan tırnaklar her zaman güzel ve çekici görünmeli. En Güzel Tırnak Görünümü Önerileri maskeleri...