20 Muhteşem Gri ve Beyaz Çağdaş Oturma Odası Tasarımları

Oturma odası misafirleri ağırladığımız yerdir ve bundan dolayı, sadece davet değil, aynı zamanda iyi tasarlanmış olduğundan emin olmak isteriz. Oturma odanızda böyle mi düşünüyorsun? Elbette, oturma odanızın harika görünmesini istiyorsun! Bunu yapmanın bir yolu, kişiliğinize uyacak mükemmel renkleri ve elde etmek istediğiniz alanı seçmektir. Oturma odası tasarımı ilham mı arıyorsunuz? Bugün, iç tasarım ilham listene eklemek için çağdaş gri ve beyaz oturma odalarını harmanladık. Ve eğer bu nötr renkleri seviyorsanız, size aşağıda göstereceğimiz alanları hiç şüphesiz seveceksiniz. İşte gidiyoruz:

Anahtar Biscayne ResidenceBu oturma odasında sevdiğim bir şey, altın renklere sahip sarkıt ışıkların yanı sıra, alan kilidindeki desenlerin oturma odası.

CamdenBu, farklı mobilya tasarımlarının bir karışımı var ama birlikte harika görünüyorlar.

Midtown NICHE ev stili Beyaz duvarlar ve tavan bu alanı gri mobilyalarla çerçeveli görüyor. Ahşap döşemeyi kullanmak bölgeye sıcaklık getirir. Farklı boyutlarda ve renklerde atılan yastıklar, yaşam alanına yaratıcı bir hava katıyor.

448 Beacon Street: Oturma Odası Hollanda Şirketleri Büyük piyano, bu oturma odasında dramatik bir özelliktir. Görünüşü ile sahibi, resim ve aksesuar seçimi ile yansıtılabilen sanatları sever.

Gündelik EvMimarlık + Planlama Camı penceresi kaplıyor. Çevresine antika bir dokunuş getiriyor etrafında da altın dekorlar vardır.

Hazırlanmış EvBu alanın ilhamının, içinde kullanılan renkler nedeniyle doğa olduğu açıktır. Gri renklerin yanı sıra, kahverengi, siyah ve yeşil tonları da vardır, bu da sıcak ve ev gibi görünmesini sağlar.

Farnswood Circleİlk bakışta, bu yaşam alanının ahşap döşeme ile ne kadar geniş olduğuna dair hiç şüpheniz olmaz. Koyu gri alan kilim, tavanı ve duvarları beyazken, yaşam alanını tanımlar. Buradan cam kapılar ve pencereler nedeniyle havuz alanına ve bahçeye iyi bir bakılabiliyor.

169 Ansley OrmanıGri ve beyaz renklerin yanı sıra, alana çekici bir görünüm kazandıran bir çift sessiz yeşil sandalye de görebilirsiniz. Yuvarlak kristal avize göz alıcı bir hava katarken, yaşam alanı da doğal ışıkla doludur.

Phoenix Oturma OdasıBu salon her ne kadar gri olsa da, perde ve diğer alanlardan çok fazla dram var.

Ambelside, West VancouverBunun için, sadece döşeme için değil, şömine için de beyaz ve gri yanı sıra ahşap bir kombinasyonu kullanılır. Beyaz renkler alanı parlak hale getirir.

Austonian Penthouse ResidenceBu gri oturma odasında örümcek gibi güzel bir avize ve büyük bir duvar resmi var. Duvarın bir tarafını çevreleyen siyah beyaz bir galeri de var. Gri kanepe ve atma yastıklar dışında, renklerdeki yastıklar uzaya bir kıvılcım katar.

Tribecca NY, Vly Studio InteriorsBu alanın etrafındaki cam pencerelerle güzelce tasarlanmış olduğunu görebilirsiniz. Burada sevdiğim şey, yumuşak alan kilimidir ve renkleri nedeniyle birlikte iyi görünen uyumsuz sandalyelerdir.

Not II Listelenen, Hertfordshire Ana SayfaBu geniş oturma odası, duvar dekorlarından sehpaya kadar birçok farklı dekorasyona sahiptir.Sahibinin baskı hayranı olmadığı anlaşılmaktadır.

Endüstriyel LoftBu alanın endüstriyel hissini sevmiyor musun? Çok güzel değil mi? Ahşap, beton ve cam kombinasyonu etkileyici. Ama gözlerimi uzaya çeken şey, beyaz tuğla duvardır.

West Circle ResidenceBu alanın hissini seviyorum! Çevrenize bakarsanız, sehpa ve süslemeler dahil olmak üzere bölgede birçok ilginç özellik vardır. İçindeki grilerden başka, duvar dekorundan ve mavi sırt yastığından renk tonları çıkıyor.

Smith CaddesiBu salonda, koyu gri koltuk takımı ile modern minimalist hissi kolayca bulabilirsiniz. Duvarlar ve tavanlar için hafif ahşap döşeme ve beyaz boya kullanmanın etkisi, yaşam alanına rahatlatıcı ve davetkar bir ortam kazandırır.

Del Mar ResidenceBu geniş olmasa da, çok yaratıcı bir şekilde işlev göz önünde bulundurularak yapıldı. Bu açık oturma odasının mutfak ve yemek alanını da içerdiğine dikkat edin.

WasleyBu yaşam alanlarındaki renklerin kontrastı ve koyu parke döşemenin sıcak teması çarpıcı bir iç mekan yaratıyor. Bu, hiç şüphesiz, çağdaş oturma odası fikir kitabının bir parçası olmaya hak kazanacaktır! Gri ve beyazı kullanmanın gerçek avantajı, evinize rahatlatıcı bir aura kazandırması ve ev sahiplerinin ona renkli dekorlar eklemelerine izin vermesidir. Gri ve beyazın her ikisi de nötr renk olduğundan, alanınıza eklemek istediğiniz belirli renkleri seçmek kolaydır. Bu, alanınıza eklemek istediğiniz renk veya desen ne olursa olsun iyi çalıştıkları anlamına gelir. Yukarıdaki gri ve beyaz çağdaş oturma odaları, eviniz için bu renk düzenini kullanmanız için size kesinlikle ilham verecektir.

Yorum Yapın