Tavandan Pencereye Kadar 20 Oturma Odası

Penceresiz bir evde mi yaşıyorsunuz? Cevabın büyük bir hayır olacağını tahmin ediyorum. Hava veya ışıksız veya pencereden iyi bir manzaraya sahip kutulu bir evde kalmayı hayal edebiliyor musunuz? Eh, bu bir ev olmazdı! Bu yüzden bir eve pencere eklemek önemlidir. Nitekim, bazı ev sahipleri, görünümü en üst düzeye çıkarmak ve iç mekana bol miktarda doğal ışık almak için uzun cam pencerelere sahip olmayı tercih ederler. Evet, tabandan tavana pencereler, özellikle oturma odasında, ev için gerçekten güzel olurdu. Pencerenizden güzel bir manzaraya bakarken koltuğunuzda otururken hayal edebiliyor musunuz? Bu çok rahatlatıcı olurdu! Şimdi, görmek istediğin bu. Bugün sahip olduğumuz şey, tavandan tabana pencerelerden yapılan bazı güzel oturma odası tasarımlarının bir araya getirilmesi. Elbette, bunu seveceksin ve kendi eviniz için buna benzer bir pencere almanız için size ilham verecek! İşte başlıyoruz:

Creek House

Studio MM ArchitectEğer bu benim hafta sonu evim olsaydı, tam olarak nerede dikeceğimi biliyorum: pencere duvarının yanındaki şezlonga ve muhteşem manzarasına.

West Coast High Skies

Fredman Tasarım Grubu Dünyevi, dokusal kumaşlar ve yün ve ipekden yapılmış el yapımı halı gibi dünyevi unsurlar, çağdaş ve doğal arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmaya yardımcı olur. Etkileyici yerinizi unuttuysan, San Francisco’nun haritası su ve gökyüzünün mavilerini birleştirir.

Menlo Park Eichler
Mediterraneo Design Build, Inc.

1960’larda San Francisco’da beyaz duvarlar ve beton zeminler ile resmi kapalı oturma odası fotoğrafı

Fieldstone House

Bu durumda, çiçekli resim ve ağaçların ötesinde çalışmak gerçekten çok iyi. Düşük, kış ışığı argon dolgulu üçlü camdan düşük E camdan geçerek kendi radyan ısıtıcısına sahip olan cilalı beton zeminleri daha fazla ısıtır. Yerdeki güneş, radyant ısınma ihtiyacını azaltır ve gün boyunca ısının yayılmasını sağlar.Camın duvarına ve muhteşem manzaraya bayıldım. Dışarıda öyle bağlanmış hissediyor.

Konut

Yüksek teknoloji ve süper verimli camın, hem pencereler hem de bürolar gibi geniş çaplı kullanımıyla, gün boyunca suni ışığa ihtiyaç yoktur.

353 Mascoma Sokak Strathmore Heights Victoria Avustralya

Bir aile odası ahşap paneller ve özellik aydınlatması da dahil olmak üzere tavan, duvar ve zemin için farklı malzemelerin kullanımını içermektedir. TV ünitesi ve pencere koltuğu için doğrama.

Capitol Creek Altı metrelik tavanlar, bu Aspen, Colorado, oturma odasından dramatik manzaralar sunar. Tabandan tavana şömine, açık alanın güzel manzarasını sunmaktadır.

Aspen ResidenceEvinizi yeniden modellemeyi öğrenmek için her şeyden bahsetmek üzere yaşları harcayabilirim: bir duş katının en iyi kiremit türleri, yeniden biçimlendirirken göz ardı etmemesi gereken küçük detaylar, ipuçları ve püf noktaları Bir projeyi zamanında bitirmek – bunu adlandırın.

Mazama EviMimarları Evin iç kısmı dış cepheyle tamamen entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Yaşayan çardak, on ikiden fazla özel mobilya ve aydınlatma parçasını içeriyor. Pencereler yüksek performanslı LowE yalıtımlı camlara sahiptir ve gizli tonlarla donatılmıştır.

Loft Living FINNE Mimarları Doğuya bakan ev, harika bir deniz manzarasıyla, harika bir deniz manzarasıyla yerleştirilmiştir. Ana yaşam hacmi 12-ft ile tamamen camlıdır. Manzaraya bakan büyük cam duvarlar ve 8-ft.x8-ft. hafif bir yükseltilmiş ahşap güverteye açılan sürgülü cam kapılar, iç mekanda sorunsuz bir alan yaratır. Sıcak yaz aylarında, yaşam alanı büyük, açık bir sundurma gibi hissediyor.

Brooktree BiLDEN İç ve dış arasındaki bağlantı güçlendirildi. Cam duvarlar, çift bölmeli, enerji tasarruflu kapı ve pencerelerle yeniden oluşturuldu ve yeniden camlandı. Siyah farklı boyut açıklıkları seviyorum.

Pasifik Kuzeybatı ÇağdaşGri duvarlı bu orta büyüklükteki çağdaş açık konsept oturma odası bize bir bisikletin duvarda nasıl saklanacağı konusunda başka bir fikir veriyor. Diğer bisikletin diğerinin üzerinde olduğu iki bisiklet olduğuna dikkat edin.

Çiftlik O | HEvin oryantasyonu, hem avludaki meşe gölgesinin gölgesini hem de evin arka cephelerindeki büyük odaya giren güneşi sunuyor. Geleneksel bir çiftlik evine sahip bu modern tesis, klasik tipolojiye çağdaş malzemeler ve manzara sunmaktadır.

Sağım ParlourtuBu odanın tümüyle binanın iskeleti ile ilgili güzel bir ahşap ve tıknaz eklemlerin gerçek bir kutlaması ile olan yolunu seviyorum.

Mid Century PortlandMimarlık Aynı zamanda canlı ve dünyevi, turuncu ve kahverengi, klasik bir ortaçağ modern renk kombinasyonudur. Bu odada, koyu turuncu duvar, hem bu çağın tipik bir özelliği olan dramatik ahşap tavanı ve cam pencereleri vurgulamaya yardımcı oluyor. Kahverengi – odun biçiminde bile – portakalın canlılığını azaltır. Ayrıca, eşleştirme her rengin sıcak doğasının altını çizerek, bu orta yüzyıl mekanını şık ve davetkar hale getiriyor.

Canyon Ranch Miami Beach - Sacarro Model Ana SayfaGri duvarlar ve duvara monte TV ile Miami’de modaya uygun bir oturma odası tasarımı. Büyük alan, tavan pencereleri tavan seviyorum

Tatil evi Standart bir şömine, beyaz duvarlar, koyu ahşap zeminler, taş şömine ve kahverengi zeminlerle geniş ve modaya açık açık konsept oturma odası tasarımı.Batı Pencere Sistemleri ürünleri ile donatılmış, evin güzel dış manzaraları, bol miktarda doğal ışığa izin veren geniş cam pencereleriyle bezenmiştir. Yatak odasında ve yaşam alanlarında çok kayan kapılar, dışarıdakileri evdeki aile dostu iç mekanlarla birleştirir. Uzun pencereli bir oturma odasına sahip olmak hoş değil mi? Evlere güzelliği eklediğini ve doğal ışığın içeriye girmesine de izin verdiğini gördünüz. Bu nedenle, gün boyunca suni ışık kullanmaya gerek yoktur. Bunun hakkında olumlu bir şey de dış mekanın iyi bir görüntüsünü elde edebilecek olmanızdır. Oturma odanıza tavandan tabana pencereler ekler misiniz?

Yorum Yapın