Ana SayfaDekorasyon20 Kız Yatak Odalı Masalı Loft Yataklar

20 Kız Yatak Odalı Masalı Loft Yataklar

Her kız bir prenses ve ebeveynler her zaman onlar için en iyisini vermek ister. Bunu yapmanın bir yolu, onlara kendi fantezi ve şık yatak odasını vermek.

Faydalı
Faydalı
Türkiye’nin Faydalı Bilgi Kaynağı!

Yazar İçerikleri

Her kız bir prenses ve ebeveynler her zaman onlar için en iyisini vermek ister. Bunu yapmanın bir yolu, onlara kendi fantezi ve şık yatak odasını vermek. Çocuklar prenses temalı oda isteyecek olsa da, diğerleri hala işlevsel olanı tercih ederdi. Bu, yapmak istedikleri her şey için kullanabildikleri anlamına gelir. Kızlar ne tür şeyler yapmayı sever? Eh, belki de sanat ve el sanatları, çizim, dikiş ve diğer birçok hobiler. Tabii ki, ödevlerini yapabilecekleri bir alana sahip olmak istiyorlar. Onlara kendi kişisel alanlarını vermeleri, onların şeylerini düzenlemeleri ve eşyalarından sorumlu olmaları için eğiteceklerdir. Yani, kızın yatak odası için önerdiğimiz şey bu. Masalı bir çatı yatağı al. Kendi eşyalarını saklayabileceği bir dolap ve çekmeceler varsa daha da iyidir. Endişelenme. Çok fazla yer kaplamaz. Aslında, bu nihai bir uzay koruyucu! 20 farklı kızın yatak odasında masalı loft yatakların resimlerini görün:

Neşeli Kız Odası

neşeli kız odasıİç Tasarım Adından da anlaşılacağı gibi, renk seçimi nedeniyle gerçekten neşeli bir oda.Bunun da şehre bakması hoş bir şey.

Beyaz & Kırmızı Yüksek Ranza

beyaz & kırmızı yüksek ranza
Bu setin bir canlı kırmızı koltuk sandalye. Sleepovers için mükemmel bir misafir yatağı sağlamak için uzanır. Ayrıca, sabit ve genişletilebilir çalışma masası ve masa üstü raf ünitesi ve masa altı depolama küpü ile bol miktarda depolama alanı da bulunmaktadır.

Koyu Gri Loft Yatak

stone beach evi adair loft yatak

Çatı katı yatak, çocuğunuzun odası için mükemmel bir mobilya parçasıdır! Koyu gri bir kaplamaya sahip kavak katıları ve kaplamalardan üretilmiştir. İkiz çatı üzerinde 4 çekmeceli bir göğüs ucu ve tam çatı katında altı çekmeceli bir şifoniyer bulunur.

Uyku + Çalışma Masası Konsepti

uyku + çalışma loftBu yatak, tavan yatağının altında geniş depolama alanına sahip kompakt bir masaya sahip büyüleyici bir pakette ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Madrona Residence

madrona residencePeki, renkleri çok kız gibi göstermek istemezseniz, bunun gibi gri, beyaz, siyah ve kırmızıyı birleştiren birine sahip olabilirsiniz. Bu oda aslında bana Hearts Kraliçesi’ni hatırlatıyor!

Dumbo Residence

dumbo residenceTuruncu ve beyaz çatı katı yataklı çağdaş bir çocuk odası. Duvardaki geniş ayna, alanın görsel olarak daha büyük görünmesini sağlar.

Mila Highsleeper

mila highsleeperBüyüleyici tasarımı ve güzel taze beyaz ve leylak yüzeyi ile, bu gerçekten gerçek bir göz alıcıdır ve her yaş için mükemmeldir. Köşe gardırop, raf alanı bohçaları ve ayna ve döner çekmeceli büyük tuvalet masası depolama çözümü için mükemmeldir.

Beadboard Loft Yatak

beadboard loft yatakEn yüksek güvenlik ve stabilite standartlarını sağlamak için mühendisler tarafından ustaca hazırlanmış, ustaca yapılmış bir şeritli çatı katı.

Nevar Mahkemesi

nevar courtGeleneksel bir çekici ile bir kızın yatak odası. Bir masanın yanı sıra, birçok depolama alanı ve oyun alanı da var.

Yeni Banliyö Güzel

yeni banliyö güzelGün Batımı Özellikleri Pembe ve kireç yeşili, bu yatak odasında gördüğünüz gibi bir arada harika görünüyor. Yatağın altında iki kişi için iyi bir masa, yanında uzun bir depolama alanı.

Vista Ridge Model Evleri Kız Odası

vista ridge model evleri kız odasıOrtamları Renklerin yanı sıra, bu yatak odasındaki kalıpları seviyorum. Sahibine göre, bir yatak ve bir masa arasında dönüştürmek çok kolaydır.

Beach Condo

excelsior- siesta key beach condoUcuzda Şık Bu modern şık çatı katı yataklarına aşık olmayacak kim? Temiz çizgileri, iç mekana temiz bir etki yaratır.

Kimberley Bryan

kimberley bryanAşağıdaki çalışma alanı duvardaki notlar ve takvimlerle gerçekten meşguldür. Bu, okula giden ve programlarını düzenlemeye ihtiyacı olan kızlar için idealdir.

Levi Loft İkiz Ranzalı

levi loft i̇kiz ranzaZarif, modern tasarımı ve nötr renk paleti, çocuğunuzla birlikte büyümek için bu yatağı mükemmelleştirir. Bu çağdaş mobilya koleksiyonunda gösterilen basit çizgiler ve zarif detaylar, daha da güzel görünmesini sağlar. Bir bebek sahibi varsa, bu yatak odası fikirleri onun için mükemmel olacak!

Chelsea Vanity Loft Yatak

chelsea vanity loft yatakGüzel, uyku, çalışma, mağaza ve stil için tek bir yerde dört kez işlevselliği ile inşa!

Loft Yataklar

loft yataklarBu şekilde şık bir loft yatak alın, böylece yatak odasının modern cazibesine uyacak.Bu şekilde, diğerleri sadece odanıza bakarak kişiliğinizi görebilirler.

Üst Batı Yakası Triplex

üst batı yakası triplexMutfak ve Banyo Beyaz duvarlı ve hafif parke zeminli orta boyutlu İskandinav çocuk odası. Çatı katındaki yatağın sade tasarımına rağmen bu yatak odasına farklı renklerin nasıl ekleneceğini görün.

Masa ve Göğüs ile Frooti Midsleeper 4

frooti midsleeper 4, desk ve chest ile birlikteBeyaz bir uyuyan çerçevenin yanı sıra, kullanılmadığı zamanlarda yatağın altına sıkıca yerleştirilebilen harika bir açılır kapanır masaya sahiptir. Giysileri, oyunları veya oyuncakları korumak için kullanılan 3 çekmece sandığı da vardır. Kireç ve Gri renkteki sıçrama, herhangi bir yatak odasına gerçek bir tasarımcı hissi verir.

Pull Out Desk ile Solitaire Soğuk Gri Orta uyuyan

solitaire pull out desk ile cool grey orta uyuyanÇekmeceli bu midsleeper başka bir muhteşem çağdaş yatak. Bu yatak, gelecekte herhangi bir zamanda gerektiğinde standart tek kişilik yatağa da bölünebilir.Ayrıca bir bina kitinin eklenmesiyle bir ranza veya yüksek bir traverse dönüştürülebilir. Nihai uyku, çalışma ve depolama yatağı arıyorsanız, bugün sahip olduğumuz listeden kesinlikle bir tane alacaksınız. Ve bu da kız yatak odanız için bu yatak tipini kullanmanız için size ilham verecektir çünkü birçok farklı işlev sunarken küçük bir alan kaplar. Elbette, dekorasyon parçasını atlamayın çünkü her kızın yatak odasını eğlenceli ve güzel kılan şey budur. Yukarıdaki masalı yataklardan hangisi prensesin en çok hoşuna gidecek? Gitmeden önce, oğlunuzun yatak odası için masa ile loft yatakları kontrol edin.

Bu Konular İlginizi Çekebilir!