Kıyafetlerim Yıkamadan Sonra Asla Saf Beyaz Değildi ve Temiz Kokmuyordu, Komşum Bana Bu Numarayı Öğretti!

Hiç beyaz tişörtünüzün yiyecek ve çimen lekelerini yıkadığınız oldu mu?

Kıyafetlerim Yıkamadan Sonra Asla Saf Beyaz Değildi ve Temiz Kokmuyordu, Komşum Bana Bu Numarayı Öğretti!

Varsa, kimyasal maddelerle dolu bir miktar pahalı deterjan veya leke temizleyicisi aldınız ve hala hedefinize ulaşmadınız!

Ancak, bu lekelerden artık korkmamalısınız, çünkü bunları temizlemenin ve elbiselerinizin yeniden beyaz olmasının basit ve kolay bir yolu vardır.

Bunlar beyaz kıyafetleri temizlemek ve inatçı lekeleri çıkarmak için en etkili yollardır:

Karbonat

4 litre suya bir bardak karbonat ekleyin ve birkaç dakika bu sıvı içinde kıyafetleri ıslatın. Daha sonra, giysilerin doğal renklerini yeniden kazanmaya başladığını göreceksiniz.

Aspirin

Komşum, kıyafetlerimin beyaz rengini koruyamadığım ve lekelerden kurtulamadığım konusundaki şikâyetlerimden sonra bana oldukça önemli bir ipucu verdi.

Bir kase suya 6 adet ezilmiş aspirin ekleyin. Daha sonra, giysileri karışımda 30 dakika bekletin ve sonra genellikle kullandığınız deterjanla yıkayın. Bu, tüm lekeleri temizleyecek ve kıyafetlerinizi tekrar inci gibi beyazı yapacaktır.

Sirke ve Limon

Kıyafetleri bir miktar sirke ve limon suyuyla yıkayın ve kıyafetlerinizin lekesiz, beyaz olduğunu ve taze kokmaya başladığını göreceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 20:19
Yükleniyor...
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eda eda
Eda eda - 2 hafta Önce

Bu kadar igrenc reklamlari gormesek olmaz mi?bi yazi okuyacaz midemiz bulaniyor resimlerden normal reklam gorsek sevinecez

filiz berke
filiz berke - 1 hafta Önce

güzel kokmasini istiyorsaniz camasirlarinizin ilk olarak asagidaki boruyu sık sık temizleyin birikinti olusuyor koku yapiyor yoksa ve yumusaticiyi ilk deterrjanla koymayin durulamaya yakin koyun mis gibi kokar

Arzu aydemir
Arzu aydemir - 3 hafta Önce

En iyi detarjani aliyom yine guzel kokmuyo giysiler ne yapmam lazim