Egzersiz

Karnınızı Dümdüz Yapacak 15 Yoga Asana Hareketi

Bu 15 yoga asana hareketi kilo vermenizi ve yağları eritmenizi sağlayan en sevdiğiniz egzersizler olacak. Karnınızı düzleştirecek 15 yoga asana duruşunu öğrenmeye hazır mısınız?

Diz Ağrısı ve Eklem Ağrısına İyi Geliyor…

Diz ağrısı nasıl geçer? Diz kapağında ağrı neden olur? Diz ağrısına iyi gelen besinler hangileridir? Bu videomuzda bunların cevabını bulacaksınız.

Ayşe Tolga’dan Denge Nefesi ile Rahatlama Terapisi

Yaklaşık 20 senedir yoga ile ilgileniyorum. Yoganın nefes kontrolünde ve gündelik hayatta, özellikle stres yönetiminde ne kadar etkili olduğunu kendi hayatımdan deneyimlediğim için sizlere anlatacağım

Ayşe Tolga’dan Yüz Yogası Yapılışı

Merhaba ayşetolgaiyiyaşam YouTube kanalında doğal tarifler bölümünde bugün sizler için cildinizi gençleştirecek ve canlandıracak çok basit bir masaj tarifim var.

En Kolay Bel İnceltme Egzersizleri

Doğru karın kaslarını çalıştırmak bel inceltmede kilit rol oynar. Karın, oblik ve transverse abdominal kaslarını çalıştıran bir egzersiz serisi ile düzenli çalışarak belinizi inceltebilirsiniz.

Pratik Bel İnceltme Egzersizleri

Bel inceltme egzersizleri en pratik şekilde evinizde yapabilirsiniz. Bu egzersizler ile belinizi inceltmek ve bikininizi gururla giymek

Göbek yağlarını eriten egzersiz hareketleri

Göbek yağlarını eriten egzersiz hareketleri nelerdir? Beli kalın olanlar dikkat! İnce bele sahip olmak için bu egzersizleri mutlaka yapın!

Sağlıklı Bireylerin Spora Olan İlgisi

Sağlıklı bir bünyeye sahip olmanın başlıca şartı düzenli spor yapmaktan geçer. Spor sizin formda kalmanıza ve sağlıklı bünyeye sahip olmanıza yardımcı olur.

Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Öneriler

Hızlı kilo vermek isteyenlere öneriler verme konusunda ilk başta gelen etmen kesin olarak spor ile birlikte diyet yapılmasıdır. Çünkü spor...

Göbek Eritme Yöntemleri Nelerdir?

Göbek bölgesinde yer alan yağlar için çoğu kişi göbek eritme yöntemleri nelerdir? ve göbek yağlarından nasıl kurtulurum sorusunu sorar.

Geçmeyen Sırt Ağrıları için Çözüm Önerileri

Fiziksel aktivite sırt kaslarını güçlendirmeye yardımcı olabilir ve ağrı riskini azaltabilir. Yüzme, pilates veya yoga gibi sporları deneyin ama bölgeye aşırı baskı uygulamaktan kaçının.

Kinesis nedir? Kinesis faydaları nelerdir?

Kinesis dik bir omurga ve güçlü bir kas yapısına sahip olmayı hedefler. Kinesis’in hedeflediği antrenman şeklinin dışında bahsettiğimiz hedef omurga.