Ana SayfaGüzellikGenç Görünmenin Sırları

Genç Görünmenin Sırları

Akne ve sivilce ile baş etmenin en iyi yolu cildinize danışmak ve iyi bakım yapmaktır. Genç görünmenin sırları çok fazla seçeneklerle...

Faydalı
Faydalı
Türkiye’nin Faydalı Bilgi Kaynağı!

Yazar İçerikleri

Pürüzsüz bir cilt elde etmek için bir dermatoloğa danışılmalıdır. Tüm gençler sivilcelerden muzdariptir ve geride izler bırakmaktadır. Onlarla baş etmek stresli olabilir, ancak bu sorunla yüzleşme konusunda yalnız olmadığınızı unutmamalısınız. Yüzünüzü çok fazla kapatıcı ve fondötenle örtmemelisiniz. Akne ve sivilce ile baş etmenin en iyi yolu cildinize danışmak ve iyi bakım yapmaktır. Genç görünmenin sırları çok fazla seçeneklerle bulunmaktadır.

Zararlı Ürünler

Sağlıklı bir diyet Abur cubur yemek ne kadar çekici olursa olsun cildiniz ve vücudunuz için en kötü besin kaynağıdır. Şaşırtıcı parlayan cilt elde etmek için diyetinize sebze, meyve ve su eklemelisiniz. Gündüz kozmetik kullanımı azaltılmalıdır. Kaç yaşında olursanız olun, çok fazla kozmetik ürünü kullanılmamalıdır. Her gün fondöten, fallık, göz kalemi, rimel, göz farı, dudak kalemi ve parlatıcı sürerseniz cildinize zararı vardır. Yaz aylarında güneş koruyucusu dikkatlice kullanılmalıdır. Yüzünüze, güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmış kol ve vücut bölgelerine çok fazla güneş koruyucu uyguladıysanız, asla evden çıkmamalısınız! Her zaman yüksek SPF güneş koruyucularını satın almalısınız ve dermatoloğunuza danışmalısınız. Her gün saçınızı yıkamaktan kaçınmalısınız. Sürekli şampuanlama saçları kuru tutar ve saç derisi nem kaybını telafi etmek için daha fazla yağ üretir. Doğal kuru saçlar dalgalı ve seksi, dağınık bir görünüm sağlar.

Gençlik Sırları

Genç görünmenin sırları çok fazladır. Sizin yaşam tarzınızdan tutun her konu her detay sağlığınızı ve gençliğinizi elinizde tutmaktadır. Yediğiniz yemekler ve sporunuz genç görünmenizde size yardımcı olmaktadır. Yüzünüzü yıkamak için bir krem ​​veya süt temizleyici kullanmanız cildinizi genç göstermektedir.

Doğal Gençlik

Önemli gençlik aktiviteleri egzersiz, yoga, plates, yüzme ve daha bir çok spor size başarı ve sağlığınıza, cildinize yarar sağlamaktadır. Genç görünmek için farklı doğal besinler kullanabilirsiniz. Doğal yüz ve cilt maskeleri kullanarak cildinizi mükemmel bir hale sokabilirsiniz. Ayrıca bitkisel çaylar sizi hem dinç hemde güzel bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Duş alırken süt kullanmanız çok iyi bir seçimdir. Eski mısır kraliçeleride süt banyosu yaparak genç kalmayı başarmışlardır.

Bu Konular İlginizi Çekebilir!