Zencefil, Elma Ve Limon Karışımı İle Toksinlerden Kurtulun!

Bu Zencefil, Elma Ve Limon Karışımı Vücudunuzdaki tüm toksinleri tam anlamıyla vücuttan atıyor. Faydalı Bilgin Editörümüz araştırdığı pek bilinmeyen mucizevi bu karışımı bugün sizlerle paylaşıyor.

Kolonun sağlığı yüksek öneme sahiptir, şayet ihmal edilirse, kabızlık ve ishal de dâhil olmak üzere sayısız sağlık sorunundanmustarip olabilirsiniz.

Ancak, bu problemler basit ve doğal bir şekilde önlenebilir.

Zencefil, Elma Ve Limon Karışımı İle Toksinlerden Kurtulun!   Detay ► https://faydalibilgin.com/kilo-verme-zayiflama/zencefil-elma-ve-limon-karisimi-ile-toksinlerden-kurtulun-h918.html  Faydalı Bilgin

Fazla kilolu olmayan ve obez olmayan birçok kişi, kendi kolonlarında 5 ila 15 kilo arası dışkı içerebilir ve stres, obezite ve şiddetli alerjiler durumunda bu durum daha da kötüleşebilir! Kötü beslenme alışkanlıkları da sindirim sorunlarına yol açar ve çocuklar da onlara eğilimlidir.

Kolondaki atık birikintileri kolon toksisitesine yol açabilir ve bu da birçok vücut dengesizliğine neden olur ve aşırı kilonuzun ve diğer rahatsızlıkların ana sebebi olabilir.

Bu nedenle, kolonun temizlenmesi çok önemlidir ve aşağıdaki zencefil, organik elma, deniz tuzu ve limon karışımı son derece etkilidir.

Zencefil-Elma-Limon Detoks Tarifi

Malzemeler:

1 çorba kaşığı organik zencefil suyu 1 bardak organik elma suyu 2 çorba kaşığı organik limon suyu Yarım fincan arıtılmış ılık su Yarım çay kaşığı deniz tuzu

Zencefil, Elma Ve Limon Karışımı Nasıl Hazırlanır?

Bir tencerede suyu düşük ateşte ısıtın ve sıcak olduğu zaman deniz tuzu ekleyin. Çözünmesi için karıştırın ve zencefil, elma ve limon suyunu ekleyin. Bir kez daha karıştırın.

Zencefil, Elma Ve Limon Karışımı Nasıl Kullanılır?

Her sabah aç karnına bu içecekten bir bardak içmelisiniz. Bu içeceği kullanırken bol su içtiğinizden emin olun.

İçeriği, vücudu toksinlerden arındıran, bağışıklık sistemini güçlendiren ve dolayısıyla enfeksiyonları ve hastalıkları önleyen vitamin ve mineraller bakımından yüksektir.

Dipnotlar:

Kolon: Kalın bağırsağın kolon bölümü.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 03:23

Yorum Yapın