Ana SayfaGüzellikİlkbahar Güzellik Trendlerinde Neler Var?

İlkbahar Güzellik Trendlerinde Neler Var?

Tüm alanların birlikte olduğu ilkbahar güzellik trendleri kadınların gözlerini kamaştırmaktadır. İlkbahar güzellik trendlerinde neler var?

Elif Saim
Elif Saim
Blog Yazarı

Yazar İçerikleri

İlkbahar doğanın yeniden canlanması anlamına geldiği gibi kişilerinde güzellikleri için bakım zamanlarının geldiğini göstermektedir. Her kadın özel ve çok güzeldir. Ancak bakımı eksik yaptıklarında kış ayı gibi solgun ve donuk olurlar. İlkbahar ayına girerken tepeden tırnağa özel bakımın yapılmasıyla kadınların eşsiz güzellikleri ortaya çıkmaktadır. Güzellik trendlerini merak eden hanımlar internette birçok site araştırması yaparken doğru ve güvenilir siteler bu konuda hanımlara yardımcı olmaktadırlar. Makyaj, moda, cilt bakım ve ayakkabı gibi tüm alanların birlikte olduğu ilkbahar güzellik trendleri kadınların gözlerini kamaştırmaktadır. İlkbahar güzellik trendlerinde neler var?

Göz Makyajları İlkbahar’da Sıra Dışı

İlkbahara girerken makyaj tüyoları içinde parlak gözler ilk sırada yer almaktadır. Simli, taşlı ve parlak farlarla mis gibi bir bahara girmeye hazırlanın. 2019 yılında tüm kadınlar farklı göz farlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Göz üstüne ve altına direk uygulanan bu farlar oldukça farklı durmaktadır. Parlak ciltlerde bu yılın modası… Özellikle fondötenin parlak olarak seçilmesi modanın en güzel yansıması haline gelmektedir. Islak gibi duran ciltler ilkbahara girerken kadınların tek tercihi arasına girmiştir. Ayrıca yüz makyajında kullanılan renklerde oldukça iddialıdır. Turuncu, mor, pembe ve kırmızı renklerle farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz.ilkbahar guzellik trendlerinde neler var

İddialı ve Havalı Saçlar

İlkbahara’a girerken işe saçlarınızı kesmekle başlayabilirsiniz. Eski yıllara dönüşün bu yıl olduğunu ise çok net göreceksiniz. Retro saç kesimleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca dağınık saç kesimleri ile bu yılın saç modasını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Class saç kesimleriyle farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Katlı ve tipi saç kesimleri ise oldukça trend haline gelmektedir. Katlı katlı saç kesimleriyle ilkbaharın ılık rüzgârında saçlarınız ahenk ile dans edecektir.

Güneş Kadar Sıcak Kıyafetler

Kış ayının sona ermesiyle ilkbahar yavaş yavaş gelmeye başladı. Bu sebepten dolayı kıyafetlerde oldukça renkli ve hafiftir. Çiçekli elbiseler ve beyaz eteklerle baharın geldiğini ilk önce sizler müjdeleyebilirsiniz. Genel olarak mavi, pembe, yeşil ve turuncu renklerin hâkim olduğu kıyafetlerde baharın geldiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kısa pantolonlar ve kısa gömleklerle yaza hazırlanmanın büyük keyfini yaşayın.

Bu Konular İlginizi Çekebilir!