Hindistan Cevizi Yağı İle 10 Yaş Daha Genç Görünün!

Daha önce Hindistan Cevizi Yağının bu etkilerini muhtemelen duymamışsınızdır. Faydalı Bilgin Hindistan Cevizi Yağının birçok faydasını sizler için araştırdı.

Hindistan cevizi yağı bu günlerde kesinlikle en popüler doğal yağdır ve aynı zamanda çok sayıda sağlık yararının yanı sıra geniş bir kullanım alanına sahiptir, bu yüzden kesinlikle şöhretini hak etmektedir.

Sağlık sorunları ve gıda rejimleri söz konusu olduğunda, kuşkusuz kullanabileceğiniz en iyi içeriktir.

Hindistan cevizi yağı Nasıl Kullanılır?

Hindistan cevizi yağı Nasıl Kullanılır?

Tıraş kremi

Ticari yağlar zararlı kimyasallarla doludur, bu yağ cildi rahatlatır, nemlendirir ve harika kokar. Özellikle koltuk altı bölgelerini traş etmek için harikadır.

Varisli damarlar

Varisli damarları tamamen doğal bir şekilde tedavi etmek için, etkilenen bölgelere her gün hindista ncevizi yağı ile masaj yapın

Cildi besler

Cildi beslemek, kırışıklarla savaşmak ve yumuşak ve esnek hale getirmek için, uyumadan önce her gece cilde hindistan cevizi yağı sürün ve gece boyunca etkisini göstermesini bekleyin.

Selülit kremi

Bu mucizevi yağ, selülit durumunda da şaşırtıcıdır. Biraz hindistancevizi yağını balla karıştırın ve etkilenen bölgelerde yatmadan önce uygulayın. Sabaha kadar etkisini göstermesini bekleyin. Birkaç hafta sonra, selülit tamamen yok olacaktır.

Tırnaklarını yumuşatır

Kuru kütikülleri yumuşatmak için tırnaklara günlük olarak masaj yapın.

El kremi

Hindistan cevizi yağı güçlü yumuşatma ve rahatlatma özelliklerine sahiptir, bu nedenle elleriniz için mükemmeldir. Sadece ellerinize uygulayın ve hemen etkilerini göreceksiniz.

Kirpik tedavisi

Genellikle makyaj kullanıyorsanız, bu yağ favori ürününüz olacaktır! Makyajı kaldırmak ve kirpiklerin büyümesini artırmak için kullanabilirsiniz.

Her gece uyumadan önce kirpiklere veya kafa derisine uygulayın ve kırılma ve saç dökülmesi ile baş edip saç büyümesini hızlandırın.

Dipnotlar:

Kütikül: Tırnak çevresindeki ölü deri.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 18:36

Yorum Yapın