Ana SayfaGüzellikCilt BakımıGüzel Kaş ve Kirpiklerin Sırrı

Güzel Kaş ve Kirpiklerin Sırrı

Güzel kaş ve kirpiklere sahip olmak günümüz kadınlarının en büyük güzellik sorunlarından biri. Maalesef bir sürü yöntem deneyip, oldukça fazla para harcayıp hiçbir sonuca ulaşamayan çok fazla kadın vardır.

Mustafa Saim
Mustafa Saim
Blog Yazarı

Yazar İçerikleri

Bu kadınların büyük problemi olduğundan beri bu konuda herkes fikrini söyleyip kadınları bu konuda maalesef kandırmıştır.

Kaşlarım Ve Kirpiklerim İçin Neler Yapabilirim?

Peki, evde güzel kirpik ve kaşlarımızı korumak için ne yapabiliriz?

  • Kaş ve kirpik ürünleri kullandıktan sonra temizlemeden yatmamak
  • Kaş ve kirpik ürünleri seçerken mümkün olduğunca içeriği temiz ürünler kullanmak
  • Çok ağır ürünler kullanmamak
  • Arada bakımını yapmak, faydalı yağlar sürmek

Gibi şeylere dikkat edersek en azından bu konulara karşı biraz hassasiyet gösterirsek kaş ve kirpiklerimiz için çok faydalı olacaktır. Bunlara uymazsak kaş ve kirpiklerimize iyi bakmazsak unutmayalım ki dökülmeler yaşamamız çok olağan. Dökülen şaş ve kirpiğin özellikle de kaşın kolay kola geri çıkmadığını birçoğumuz biliyoruz. Bu yüzden kaşlarımıza ve kirpiklerimize iyi bakmalıyız.

Kaş ve Kirpik Konusunda Kimlere Danışılabilir?

Kaş ve kirpik güzelliği konusunda bir çok kadının yanlış tavsiye verilmesi üzerine sıkıntı yaşadığı, kaş ya da kirpiğinde dökülmeler, seyrelmeler meydana geldiği bilinmektedir. Sadece uzman olan kişiler dikkate alınmalı, kaş ve kirpik güzelliğimiz tehlikeye atılmamalıdır.

Kulaktan dolma bilgilerle hareket edilip kaş ve kirpiklerin geri dönülemez şekilde kökten hasar görmesi sonrasında düzeltmek için bize çok daha pahalıya mal olabilir. Kirpik dökülmesi bizi aşırı etkilemese de kaşın seyrelmesi ve şeklinin bozulması bizde ifade bozukluğuna sebep olur ve yüzümüzün şeklini çok daha fazla değiştirir. Bu da hoş bir görüntü olmaz.

Kaş ve Kirpik Güçlendirme

Kirpik ve kaşlarınızın uzamasını istiyorsanız üç gün kullanımda anında etki göreceğiniz bu serumu uygulayabilirsiniz. Yapımı oldukça pratik ve güzellik bakım uzmanı Leyla Çelik tarafından sizlerle paylaşılan bu serum oldukça ilgi topladı. Kirpik ve kaş köklerini besleyerek onların uzamasını ve güçlenmesini sağlayan bu serum her kadının kurtarıcısı.

Bu Konular İlginizi Çekebilir!