Ana SayfaGüzellikMakyajFrench Oje Rehberi

French Oje Rehberi

Bu french oje rehberi, kendi tonlarınızı vurgularken cilt tonunuzu vurgulamanıza yardımcı olur.

Esra Tahincioğlu
Esra Tahincioğlu
Blog Yazarı

Yazar İçerikleri

French Oje yüzlerce yıldır bakımlı bir kadın için şart haline gelmiştir. Mükemmelleştiren zarif oje, doğal görünümünüzü korumanıza ve göz alıcı görünmenize yardımcı olur. Bu french oje rehberi, kendi tonlarınızı vurgularken cilt tonunuzu vurgulamanıza yardımcı olur. Her kadın, kaç yaşında olursa olsun pes etmeden kullanabilir. Bu nedenle bu ürün zamandan bağımsız ve her zevke hitap ediyor. Kadınlar Fransız tırnak modellerine baktıktan sonra bu tarzı denemek için sabırsızlanacaklardır.

Fransız Oje Nedir?

Fransız manikürü, tırnak uçlarının beyaz, geri kalanının çıplak tonlarda boyandığı manikür stiline verilen addır. 90’lı yılların başında popüler oldu ve o zamandan beri zarif görünümün sembolü haline geldi. Fransız oje görünümlü tırnaklar her tırnak boyunda iyi görünür, ancak uzun tırnaklarla daha zarif göründüğünü söyleyebiliriz. İlk bakışta, klasik bir Fransız manikürü yapmak zordur. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, en iyi oje renkleri arıyorsanız, Fransız oje denemelisiniz.french oje rehberi

French Oje Çeşitleri

Fransız oje modellerine baktığımızda, klasik oje modellerinin yanı sıra parıltılı tırnakları görüyoruz. Bu manikür tarzına modern bir dokunuş eklemek için, pembe parıltı oje yüzüğünü bir yüzük parmağı ile sürebilirsiniz. Fransız oje manikür tarzı özel etkinlikler veya düğün, nişan gibi olaylarda dikkat çekici olacaktır. Fransız oje modelleri genellikle ince ve kalın, beyaz üst kaplayıcı pembe üst kat şeklinde gelir. İnce Fransız maniküründe tırnağın ucuna koyduğunuz beyaz oje ince bir çizgi gibi görünüyor. Elleri olduğundan daha zarif gösteren bu manikür stili, temiz ve sade bir hava sunar. Düğünlerde en çok tercih edilen manikür usulü kaliteli Fransız ojedir. Kalın Fransız manikür, tırnaklara kalın bir oje uygulanarak oluşturulur. Genellikle bu manikür stili uzun tırnaklarda kullanılır. 2018 oje eğilimleri, bu manikür stiline rastlanmaz, ancak klasik manikür stilini seviyorsanız, kalın bir Fransız manikürünü deneyebilirsiniz.

French Oje Nasıl Yapılır?

Klasik Fransız maniküründen vazgeçmek istemeyenler mükemmel bir görünüm için tırnaklarını önceden uzatmaya başlamalıdır. Tırnaklarınızı gererken tırnaklarınızı kesmenizi öneririz. Yuvarlak tırnaklar son yıllarda popüler olmasına rağmen, farklı kesimler 2018’den itibaren hayatımıza geri döndü. Fransız oje yapmadan önce manikür yaptırmalısınız. Pembe üst kat, son yıllarda popüler olan bir Fransız manikür modelidir. Pembe bir üst kaplama seçerken, en açık pembe tonlara odaklanmalı ve açık pembe oje seçmelisiniz. Fransız manikür ilk çıktığında, saf beyaz tonlarda yapılırken elleri temiz ve göz alıcı bir stil olmasını sağlıyordu.

Bu Konular İlginizi Çekebilir!