Ana SayfaSağlıkDoğal KürBamya Suyu 10 Yaş Gençleştiriyor, Kandaki Yüksek Şekeri Düşürür!

Bamya Suyu 10 Yaş Gençleştiriyor, Kandaki Yüksek Şekeri Düşürür!

Bamya suyu sağlığımız açısından da oldukça faydalı. Doğada bulunan her besin aslında birer şifa kaynağı. Ancak bamya suyu son zamanlarda çok fazla tercih edilen besleyici gıdalar arasında yer alıyor. Üstelik bamya suyu sağlığımız açısından da oldukça faydalı.

Elif Saim
Elif Saim
Blog Yazarı

Yazar İçerikleri

Bamya suyu son zamanlarda çok fazla tercih edilen besleyici gıdalar arasında yer alıyor. Üstelik bamya suyu sağlığımız açısından da oldukça faydalı. Doğada bulunan her besin aslında birer şifa kaynağı.

Gençleştiren Mucize Kür

İlk olarak bamyaların sap kısımlarını kesin. Daha sonra bir kavonaza ekleyerek üzerine su ekleyin. 8 saat boyunca bu karışımı bekletin ve süre dolduğunda bamyaların emdiği sudan yararlanabilmek için bamyaları iyice sıkıp suyu çıkarın.

Emdiği suyu verdikten sonra posa haline gelecek bamyaları atabilirsiniz. Suyunu afiyetle içebilirsiniz. 1 bardak su içine 3-4 adet bamya atmanız yeterlidir.

Bamya Suyu Kullanımı

bamya suyu kullanımı
bamya kullanımı

Sabah kahvaltı öncesi bamya suyunu için, 1 gün boyunca kullandığınızda şekeriniz normal seviyelere düşecektir.

Gençlik İksiri Mucize bamya suyu kürü

Yaşınız büyük olmasına rağmen çok daha küçük yaşlarda görünmek, için yüzünüze bamyanın suyu sürün. 10 yaş genç bir cilt görünümüne sahip olabilmek için neler yapmanız gerektiğini öğrenin.

Sadece 1 hafta gibi çok kısa bir sürede bel ve kalça yağlarınızla vedalaşın. Sorunlu ve varisli bacaklardan kısa sürede kurtulun. Hem de ameliyat gibi cerrahi işlem gerekmekten. 14 günde kolayca kilo verin.

Yüksek şeker ise tarihe karışıyor. Çünkü bamyanın suyu yüksek şekeri düşürüyor.. Kanser hastalıklarını engelleyen, bamyanın bilinmeyen mucizevi faydalarını sizler için bir bir sıralıyoruz.

İşte bamya suyu ve mucizevi faydaları;

Kalp hastalıklarını ortadan kaldırır: Bol lifli bir besin olan bamya, vücutta bulunan metebolik toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Kalp krizi riskini en aza indirir. Sindirim sistemi sayesinde tüm zararlı toksinleri vücudumuzdan uzaklaştırır.

Dizlerde Sıvı Kaybına Karşı Bamya Kürü

Bamya Tohumu Mucizesi