Ana SayfaDekorasyonBanyoBanyonuz için siyah renk dekorasyon önerileri

Banyonuz için siyah renk dekorasyon önerileri

Banyonuzda siyah renk hakim olsun istiyorsanız Faydalı Bilgin editörümüz sizin için dekorasyon önerileri hazırladı. Hadi hemen göz atalım..

Esra Tahincioğlu
Esra Tahincioğlu
Blog Yazarı

Yazar İçerikleri

Banyonuzda sıra dışı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız siyahın asaletinden yararlanabilirsiniz. Banyonuzda şık ve dramatik bir kurgu oluşturabilirsiniz.

Siyah banyo modelleri son zamanlarda gerek mutfaklarda veya salonlarda bile kullanılmaktadır. Ancak siyahın banyodaki dekoru ise oldukça çarpıcı ve dramatik bir görünüm yaratıyor.

1519111633-d8lt.png

Eğerki sizde banyonuzda eşsiz şık bir görünüm yaratmak istiyorsanız banyo dekorasyonlarınızda siyah rengini tercih edebilirsiniz. Günümüzde bu renklerdeki dekorasyonlar çok çeşitli stile uyum sağlayabiliyor!

1519111634-ebpa.

İsterseniz banyonuzu tamamen siyahın etkisine bırakarak küçük detayları renklendirebilir  ikinci veya üçüncü bir renk ekleyerek kullanabilirsiniz.

İlk olarak siyah banyo modelleri ararken banyonuzun ihtiyacı olan temel aksesuarları gözden geçirmelisiniz. Eğerki küçük bir banyoya sahipseniniz sade bir banyo az aksesuarla tercihiniz basitleşebilir.

1519111638-wh1t.59

Ancak büyük bir banyoya sahipseniz bir kaç aksesuar ile eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Tarzınıza göre aksesuar tercih edebilir veya hiç aksesuar kullanmayarak siyahın zarafetine sığınabilirsiniz.

Aksesuar yerine ilk olarak vitrifiye örneklerine karar verebilirsiniz. Eğerki tercih ettiğiniz vitrifiyeler sade çizgilerden olacaksa karolarınızda desen kullanabilir hatta simli parıldayan karolar hoşunuza gidebilir!

Eğerki banyo tercihinizde duvarları siyah kullanmak istiyorsanız küvetinizi ve lavabonuzu beyaz rengini tercih edebilirsiniz. Ancak duvarlarınızın rengini biraz daha açık tonlarda kullanmak istiyor ve oldukça güneş alıyorsa küvet ve lavabonuzu siyah rengini tercih ederek muazzam bir görünüm elde edebilirsiniz.

1519111640-lkh2.

İşte sizin için derlediğimiz bir kaç siyah banyo modelleri fikirlerinize örnek olabilir…

1519111642-advx.jpg

Bu bilgiyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Bu Konular İlginizi Çekebilir!