Yazar

Esra Tahincioğlu

Ciltteki Kahverengi Lekeleri Yok Eden 10 Doğal Kür!

Ciltteki Kahverengi lekeleri genellikle yüz, sırt, boyun, göğüs, omuzlar ve eller gibi güneşe maruz kalan alanlarında görülür, bunun dışında yaşlanma ve genetik faktörlerde kahverengi lekeler oluşturur. Sizi kahverengi lekelerden kurtaracak 10 doğal kür tarifini sizin için derledik.

Havuçlu Tavuklu Pilav Tarifi

Yiyenlerin tarif istediği misafirlerime ara ara yaptığım Özbek pilavına benzeyen bu güzel Havuçlu Tavuklu pilav tarifini kaydedip denemelisiniz

Süt ile Varis Tedavisi

Varis tromboz damarların hasar görerek tıkanması rahatsızlığıdır. Kadınlarda erkeklere oranla daha fazla görülür ve en çok ayak bileğinin çevresindeki

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

Kadınların en büyük sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir. Ağda, tüy dökücü kremler, epilatör gibi tüylerden kurtulmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bu alternatif yöntemlerden biri de bitkilerden yararlanmaktır.

Solunumu rahatlatan, öksürüğü geçiren müthiş karışım

Bu karışım öksürüğe ve solunumu rahatlatmaya yardımcı olacaktır. Özellikle grip ve soğuk enfeksiyon mevsiminde olduğumuz kış aylarında oldukça etkili bir yöntemdir. Bu karışımda kullanılan bitkilerin boğazdaki ve akciğerdeki ağrıyı kesici özellikleri vardır.