Yazar

Faydalı Bilgin

Sağlık, Kadın, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri ve Yaşam'a dair Faydalı Bilgiler.

Boğaz Ağrısına Ne İyi Gelir? Bitkisel Çözümler

Enfeksiyon sonucunda oluşan boğaz ağrısına kimyasal kullanmadan doğal bitki çayları ile çare bulabilirsiniz. Peki boğaz ağrısına ne iyi gelir? Boğaz ağrısına hangi bitki çayları iyi gelir? İşte, boğaz ağrısı için çözüm önerileri…

Saç Kıran Neden Olur?

Saç Kıran Neden Olur? Saçkıran, saç dökülmesi ve saçlı derinin bazı bölümlerinde saç kayıplarına neden olan bir hastalıktır. Genellikle kafa derisinde görülse de, kaş, kirpik, bıyık ve sakal dökülmelerine de neden olabilir.

Hamam Böceklerine Ev Yapımı Çözüm!

Evde hamam böceği ile karşılaştıysanız, o zaman onların gerçekten nasıl bir baş belası olduğunu biliyorsunuzdur! Bu yazımızda onları evinizden uzaklaştıracak ev yapımı doğal bir çözüm önerimiz var.

Topuklu Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınların en sık kullandığı ayakkabılardan bir tanesi topuklu ayakkabılardır. Çünkü özel günlerinizin daha özel olması ve şık görünmeniz için oldukça önemlidir. Bunun için seçimi konusunda da özen göstermek gerekir. Seçim yaparken dikkatli olunması gereken konuların başında ayakkabının nerede kullanılacağı gelir. Çünkü nerede kullanacağınıza karar vermeden bir topuklu ayakkabı seçmek büyük oranda anlamsız bir durum olacaktır. […]

Allık Seçimini Nasıl Yapmalısınız?

Kadınların makyaj konusundaki en önemli malzemesi olan allık, cilde renk kazandırmak ve makyajı tamamlamak için kullanılır. Allık seçimi makyajın nasıl görüneceğini doğrudan etkiler.