Faydalı Bilgin
Faydalı Bilgin; Sağlık, Kadın, Bilgi, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri, ve Yaşam'a dair faydalı bilgiler sunan sosyal bilgi portalı.

Kadınların Özel bölgedeki tüyleri nasıl temizlemeli?

Op. Dr. Aytuğ Kolankaya Kanal D Doktorum programında Kadınların özel bölge tüylerinin nasıl temizlenmesi gerektiğini anlatıyor.

Op. Dr. Aytuğ Kolankaya Kanal D Doktorum programında Kadınların özel bölge tüylerinin nasıl temizlmesi gerektiğini anlatıyor.

Özel bölgedeki tüyler temizlik açısından tamamen ağda ile alınıyor. Fakat bu özel cinsel bölge çok hassas bir bölge. Buralar çok kızarıyor ve o kadar öyle bir hale geliyor ki kıpkırmızı sanki yanık olmuş gibi oluyor ve onları artık enfeksiyona mikrobu çok açık hale geliyor. Yani kıl kökünün koparmak aslında bir bakım ciltteki bütünlüğünü bozmak. Çünkü cildin içinden buradan çıkan bir şeyler var. Siz bunu kopardığını zaman burası açık kalıyor. O zaman cinsel bölge dediğimiz bölgede büyük tuvaletimiz var küçük tuvaletimiz var.

Her şey o bölgede önemli bir ortam kapalı bir ortam burada mikrop girmesi çok kolaylaşıyor bu tip durumlarda bazen görüyorsunuz böyle o bölgenin bir tarafında kocaman bir kızarıklık apseler şişmeler bunlar sonrası çok gözüküyor. Onun için ne yapalım derken şunu söyle bunu çok sık yapmamak ya da gene işte belki makasla almak. Çünkü gerçekten o bölge hassas bir bölge mikrop enfeksiyon çok açık bir bölge.

Kadınların Özel bölgedeki tüyleri nasıl temizlemeli?
İlgili Haberler
4 Yorumlar
 1. Elif Aydın

  doktordan cok sen konusup adamlarin sözünü kesiyosun ne bicim sunucudun sen zahide ..

 2. hacer

  Genital Bölgede kullanmak için ağzı güvenli ufak bir traş makinası alıp kullanın. Sıfır risk

 3. Nurgül

  Çok teşekkürler bu güzel bilgilere. Ben de saçları açıcıdan yanan arkadaşlarıma tavsiyem katkısız keratin yüklesinler muhteşem oluyor. Yavaş uzama ve dökülme de varsa keratin dip bakım yağı anında etki ediyor. deneyin derim

 4. Firdevs

  Teşekkürler

Yorum Yapın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam