Ana SayfaGüzellikKadınlar Doğal Yollarla Göğüslerini Nasıl Büyütebilirler?

Kadınlar Doğal Yollarla Göğüslerini Nasıl Büyütebilirler?

Bu yazıda da kadınlar doğal yollarla göğüslerini nasıl büyütebilirler? Sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Herhangi bir estetik müdahaleye...

Elif Saim
Elif Saim
Blog Yazarı

Yazar İçerikleri

Kadın vücudunda önemli bir yere sahip olan göğüslerin sıkı ve ortalama bir büyüklüğü sahip olması her kadının hayalidir. Doğuştan küçük göğse sahip olan kadınlar evde gayet doğal yöntemler ile göğüslerinin büyümesini sağlayabilir. Bu yazıda da kadınlar doğal yollarla göğüslerini nasıl büyütebilirler? Sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Herhangi bir estetik müdahaleye gerek duymadan oldukça sağlıklı ve doğal yöntemler kullanarak göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Yağlar ve Besin Maddeleri Vasıtası ile Göğüs Büyütme

Keten tohumu yağını kullanarak göğüs kısmında bulunan kılcal damarlardaki kan akışını hızlandırabilir ve bu sayede sıkı ve büyük göğüslere sahip olabilirsiniz. Keten tohumu yağı ile her gün göğüs kısmına masaj yaparak kan akışını hızlandırabilir ve kısa sürede göğüslerinizin büyümesine yardımcı olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra rezene çayı içerek de kısa sürede göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz. Rezene çayı içerisinde bolca östrojen barındırdığından bu hormonun artırımı göğüs büyümesine olanak sağlar.

Ayrıca çemen de hem göğüslerin büyümesinde hem de sıkılaşmasında yardımcı bir rol oynar. Çemen tohumunu su ile karıştırıp harmanlayarak macun kıvamına getirebilir ve masaj yöntemi ile göğüslerinize uygulayabilirsiniz.

Masaj Yolu ile Göğüslerinizi Büyütün

Masaj yöntemi kan akışını hızlandıran ve uygulandığı bölgeyi rahatlatan bir tekniktir. Göğüs bölgenize uygulayacağınız düzenli masaj ile göğüslerinizin hem sıkılaşmasını hem de büyümesini sağlayabilirsiniz. Dairesel hareketler uygulamak şartı ile uygulayacağınız göğüs masajı ile kan akışının hızlanmasını ve göğüslerinizin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Masaj uygularken esansını sevdiğiniz ya da göğüs büyümesine yardımcı olan çeşitli bitkisel yağları da kullanarak işlemin hızlanmasına yardımcı da olabilirsiniz.

Doğal Besin Maddelerini Tüketerek Göğüslerinizi Büyütün

Maydanoz göğüs büyümesine oldukça yardımcı olan bir besin maddesidir. İçerisinde çok miktarda östrojen barındıran bu besin maddesini düzenli olarak tüketirseniz göğüslerinizin sıkılaşmasını ve büyümesini sağlayabilirsiniz. Maydanoz bitkisini ister su ile karıştırarak tüketebilir, isterseniz de yemeklerinize ya da salataya karıştırarak günlük olarak tüketebilirsiniz.

Maydanozun yanı sıra hindiba kökü çayını içerek de bu işlemi yapabilirsiniz. Tıpkı rezene çayı gibi hindiba kökü çayı da göğüslerin sıkılaşmasında ve büyümesinde oldukça etkin bir rol oynamaktadır.

Bu Konular İlginizi Çekebilir!