Ana SayfaSağlıkBitkisel KürGöğüs Kanseri İçin Bitkisel Kür

Göğüs Kanseri İçin Bitkisel Kür

İbrahim Saraçoğlu ile Ruh ve Beden Sağlığı TRT Diyanet'te Göğüs Kanseri İçin Bitkisel Kür öneriyor. Gögüs kanserin yaşam süresi, gögüs kanserin nedenleri, gögüs kanserin belirtileri video, gögüs kanserin kemoterapi,...

Yazar İçerikleri

İbrahim Saraçoğlu ile Ruh ve Beden Sağlığı TRT Diyanet’te Göğüs Kanseri İçin Bitkisel Kür öneriyor. Göğüs kanserin yaşam süresi, gögüs kanserin nedenleri, göğüs kanserin belirtileri video, göğüs kanserin kemoterapi, memede kanseri ağrı yapar mı, kanserli memenin görüntüsü gibi pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Göğüs Kanseri İçin Bitkisel Kür

Sabah kahvaltısından 2 saat sonra 1 su bardağı içiniz. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye, içerisine şeker veya benzeri bir katkı ilave etmeyiniz. Taze hazırlanmalıdır.

Sabah
Kaynayan 1 bardak suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kırkkilit bitkisi atınız ve 3 dk. kısık ateşte demleyiniz. 3. dakikadan sonra süzüp ve ılıtınız.

Akşam
Kaynayan 1 bardak suyun içerisine 1 tatlı kaşığı karabaş bitkisi atınız ve 7 dk. kısık ateşte ağzı kapalı olarak demleyiniz. 7. dk.’dan sonra süzünüz ve ılımaya bırakınız.

Akşam yemeğinden 2 saat sonra 1 su bardağı içiniz. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye içerisine şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave etmeyiniz.

Göğüs Kanseri İçin Bitkisel Kür Tarifi