Ana SayfaDekorasyonİç DekorasyonEv dekorasyon önerileri. Evinizi baştan dekore edelim!

Ev dekorasyon önerileri. Evinizi baştan dekore edelim!

Ev dekorasyon önerileri. Evinizi baştan dekore edelim! Editörlerimiz sizin için en son moda ev dekorasyon önerilerini sizin için derledi...

Esra Tahincioğlu
Esra Tahincioğlu
Blog Yazarı

Yazar İçerikleri

Yaşamınızı geçirdiğiniz ve sevdiklerinizle bir arada yaşadığınız evin ruhunuzu ve tarzınızı yansıtmasını istemez misiniz? Tarza göre ev dekor modelleri.

ev dekorasyon önerileri -1
ev dekorasyon önerileri -1

Sevdiklerinizle ve misafirlerinizle bir araya getiren yerlerden biri de yaşam alanınız yani evinizdir. Standartlaşmış ev modellerini kafanızdan silip bambaşka bir ev modeli yaratmaya ne dersiniz?

ev dekorasyon önerileri -2
ev dekorasyon önerileri -2

Yaşam alanınızın sizin kişiliğinizi, ruhunuzu, anılarınızı ve tarzınızı ortaya koymak hiç de zor değil…

ev dekorasyon önerileri -3
ev dekorasyon önerileri -3

Gününün önemli bir kısmını evde geçiriyorsanız veya evde çok vakit geçirmeseniz bile küçük aralıklarla evinize davet ettiğiniz misafirleriniz veya sizi bir araya getiren evinizde küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Nasıl mı?

1517907365-wlao.

İlk olarak yapmanız gereken evinizin ölçülerini kafanızda değerlendirmelisiniz. Evinizin m2’ne göre tercih edeceğiniz sizi yansıtan aksesuarları seçerken veya oluştururken değişiklik yapacağınız odanızın darlığı, genişliği, büyüklüğü oldukça önemlidir.

1517907366-etsn.jpg

Evinizin ölçülerini belirledikten sonra ne istediğinize karar verin evinizin sizden bir parça yansıtması için hangi aksesuarları düşünün. Sade şık bir eviniz varsa duvarlarınıza anılarınızdan resimler seçip duvarlarınıza büyüklü küçüklü çerçevelerle doldurabilirsiniz..

1517907366-cxai.jpg

Veya sanata olan tutkunuzu evinizin dekore etmede de kullanabilirsiniz. Resmettiğiniz bir tabloyu evinizin baş köşesinde kullanabilir veya doğaya oldukça düşkün biriyseniz evinizin köşelerine çeşitli ebatlarda saksılara çiçek veya bitkiler koyabilirsiniz.

1517907365-2mli.41

Evinizi tarzınıza göre dekore ederken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de sizi ve enerjinizi yansıtan renlere ve objeleri evinizin çeşitli yerlerinde kullanabilirsiniz.

1517907367-xkbr.

ev dekorasyon önerileri. evinizi baştan dekore edelim!

Bu bilgiyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Ev Dekorasyonu Teknikleri, Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Dekorasyon Nasıl Yapılır, Nasıl Olmalı?

Bu Konular İlginizi Çekebilir!