Evinizdeki Örümcek ve Farelere Faydalı Çözüm!

Evinizdeki Örümcekleri Veya Fareleri Bir daha Görmemek için yapılması gereken şeyi Faydalı Bilgin Editörümüz sizler için araştırdı.

Küçük minik yaratıklar olsa da, örümcekler ve fareler gibi davetsiz ziyaretçiler genellikle evde keyif aldığımız huzur ve rahatlığı yok ediyorlar.

Ve bununla ilgili en zor olan şey onların ortadan kaldırılmasıdır, değil mi? Yanlış!

Bu soruna çözüm çay poşetlerinde yatıyor, inanın ya da inanmayın! Ancak, ihtiyacınız olan herhangi bir çay poşeti değil, nane çayı poşetleri.

Tek yapmanız gereken bir fincan nane çayı demlemek ve çay poşetlerini örümceklerin veya farelerin farkına vardığınız evin etrafına dağıtmak. Odanın her köşesine 1 çay poşeti koymak en iyisidir.

Aynı amaçla nane uçucu yağını da kullanabilirsiniz. Sprey şişesinde su ile 10 – 15 damla nane yağı dökün ve evin her tarafına ve elbette çay poşetleri üzerine püskürtün.

Bu evde büyük bir koku bırakacak ve sen de evi fareler ve örümceklerden koruyacaksın! Ayrıca, nane yaprakları da fareler ve örümcekler karşı şaşırtıcı derecede evden uzaklaştıran bir etki sağlamaktadır.

Ek ipucu:

Ayrıca biraz limon yağını ve tarçını karıştırabilir ve örümcekleri evinizden uzaklaştırmak için bu kombinasyonu kullanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 15:37

Yorum Yapın