Kategori

El İşleri

El İşleri İçin Detaylar

El işleri hanımların vazgeçilmezidir. Evinizde kullandığınız birçok ürünü kendi el emeğiniz ile yapabilirsiniz. Özellikle çeyiz hazırlama sırasında el işleri çok tercihe diliyor. Yazmalar, oyalar, kilimler, patikler ve çok daha fazlası el işleri olarak nitelendiriliyor. Herkesin kullandığı oya ve modelleri kullanmaktan sıkıldıysanız sizler için yeni modelleri araştırdık ve kaleme aldık. Yeni el işi yapmaya başlayacak olan hanımlar için püf noktalarını ve nasıl başlanması gerektiğini aktarıyoruz. Faydalı bilgin sitesinin en iyi yazalar tarafından keleme alınan el işleri yazılarını incelemek işinizi kolaylaştıracaktır. İşte el işleri yazıları için tüm detaylar….

El İşleri İçin Modeller

El işi yaparken en sık araştırılan konu yeni modellerdir. Her el işinde farklı model kullanmak hanımlar kesinlikle araştırmaları için doğru adresteler. El işlerini nasıl yaparım, kaç numara şiş veya tığ kullanmalıyım, ip türleri, tastık, yelek, atkı, patik örgü modelleri gibi pek çok detayı yazılarımız üzerinden inceleme imkanına sahipsiniz. Sizler için en trend modelleri araştırarak detaylandırıyoruz. El işine ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazılarımızdan bulabilirsiniz.

El İşine Dair Her Şey

El işi denilince aklınıza ne geliyorsa hepsini dikkate alıyor ve inceliyoruz. En çok merak ettiğiniz el işi konularını araştırarak el işi kategorimizde yer veriyoruz. Araştırmanızı kolaylaştırıp yeni el işi model ve detaylarına ulaşmak için el işi kategorimizi gözden geçirip uygulayabilirsiniz. Bu kategoride tığ örme işleri, bileklik örme örnekleri, el işi örnekleri, tığ ile yapılan farklı halı modelleri gibi başlıkları inceleyerek kolayca deneyebilirsiniz. El işinizi ve modelini belirlemek yetmeyecektir. Bu nedenle örgüye başladığınız ilk andan son ana kadar ihtiyacınız olan detaylar için kategorimizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Örgü Bileklik Modelleri

Örgü Bileklik Modelleri Bileklik ilk çağlardan beri hem kadınların hem de erkeklerin kullandığı bir aksesuar olmuştur. Farklı desenlerden oluşan bileklilerin yapımında renkli kumaşlar, deri parçaları değerli taşlar kullanılmaktadır. Bileklik özellikle kadınların en çok tercih edilen aksesuardır. Bayanlar şu sıralar örgü bileklikler pek bi moda. Bizde sizler için en güzel ve en çok tercih edilen modelleri […]

Rengarenk Kurdeleler

Rengarenk Kurdeleler Beyaz Kurdele Kırmızı Kurdele Rengarenk Kurdele Çiçekler Rengarenk Kurdeleler Yeşil Kurdele Rengarenk Kurdeleler Rengarenk Kurdele Çiçekler Mavi Kurdela Pembe Kurdela Mor Kurdela Rengarenk Kurdeleler Rengarenk Kurdeleler Rengarenk Kurdeleler Rengarenk Kurdeleler Rengarenk Kurdele Çiçekler Kurdele