Faydalı Bilgin
Faydalı Bilgin; Sağlık, Kadın, Bilgi, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri, ve Yaşam'a dair faydalı bilgiler sunan sosyal bilgi portalı.

Telefonunuzu Şarj Ederken Yaptığınız 12 Hata?

Telefonunuzu Şarj Ederken Yaptığınız 12 Hata? Pil Ömrünü Nasıl Uzatırsınız. Eğer en sevdiğiniz cihazınızın şarjı iş yüküne yetişemiyor ve çok çabuk bitiyorsa, daha uzun süre dayanması için yollar aramanız gerekiyor.

Telefonunuzu Şarj Ederken Yaptığınız 12 Hata? Pil Ömrünü Nasıl Uzatırsınız. Eğer en sevdiğiniz cihazınızın şarjı iş yüküne yetişemiyor ve çok çabuk bitiyorsa, daha uzun süre dayanması için yollar aramanız gerekiyor. İnsanlar pil ömrünü uzatacağına inandıkları için çılgınca şeyler yapıyorlar. Meselâ telefonlarını dondurucuya atanlar dahi var! Bu konuya geleceğiz. Ayrıca insanların telefonlarını şarj ederken yaptıkları hataları ve telefonunuzun pil ömrünü uzatmak için yapmanız gerekenleri göstereceğiz.

Yeni aldığınız telefonu kullanmadan önce uzun süre şarjda bırakmanın aslında gerekli olmadığı ortaya çıktı. Telefonunuzu şarj olurken kullanabilirsiniz ve gece şarjda bırakabilirsiniz.

Telefonunuzu Şarj Ederken Yaptığınız 12 Hata?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam