Faydalı Bilgin
Faydalı Bilgin; Sağlık, Kadın, Bilgi, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri, ve Yaşam'a dair faydalı bilgiler sunan sosyal bilgi portalı.

Ziynet Sali Dansıyla Baş Döndürdü

Türkiye’nin başarılı şarkıcısı Ziynet Sali konserinde unutulmaz anlar yaşattı. Uzun zamandır Harbiye’de vereceği konsere hazırlanan sanatçı binlerce hayranı karşısında sevgilisi ile dans etti.

Dans performansı ilgiyle izlenen Ziynet Sali nefes kesti. Erzurumlu sanatçının giydiği kostümler de en az dansı kadar nefes kesti. Özellikle dans için tercih ettiği yeşil elbisesi yüksek beğeni ile karşılandı. İşte tüm detaylar…

Konserde Dans Şovu

Çok sevilen ses sanatçısı Ziynet Sali hazırlandığı Harbiye konserini başarıyla tamamladı. Sanatçının konserine binlerde hayranı katılım sağladı. Hayranlarının beğenisini toplayarak ilgi odağı olmayan başarılı sanatçı emeğinin karşılığını aldı. Uzun zamandır Harbiye konserine çalıştığı bilinen sanatçının sürprizi de sevenlerini şaşırtarak memnun etti.  Konser boyunca birden fazla elbise değiştiren Sali sevgilisini de sahneye çıkararak sevenleri karşısında romantik bir dansa eşlik etti. Dans sırasında ise hayranları Ziynet Sali’den ve sevgilisinden dans boyunca gözlerini alamadı. Seçtiği yeşil kostümü sanatçıyı son derece seksi göstererek beğeni topladı.

Nefes Kestiler

Uzun süredir adı aşk dedikoduları ile anılan Ziynet Sali sevgilisini de sahneye alarak bunlara son verdi. Seksi sanatçının sevgilisi herkes tarafından merak ediliyordu. Kendisinden yaşça küçük olan sevgilisini tüm hayranları ile tanıştıran sanatçı olumlu tepkiler aldı. Konser boyunca güzel ve eğlenceli vakit geçiren hayranları ise nefeslerini tutarak dans performansını heyecanla izlediler. Erzurumlu sanatçıyı öpücüklere boğan sevgilisi ise çok sevildi ve beğenildi. Sanatçının dansı ise aşk kokulu performans olarak isimlendirildi. Konserin sonlarına doğru tekrar kostüm değiştiren sanatçı seslendirdiği şarkılarla da hayranlarına eğlenceli anlar yaşatmayı başardı.

İlgili Haberler

Yorum Yapın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam