Faydalı Bilgin
Faydalı Bilgin; Sağlık, Kadın, Bilgi, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri, ve Yaşam'a dair faydalı bilgiler sunan sosyal bilgi portalı.

Tuba Ünsal Kendiyle Çelişmeye Devam Ediyor

Tuba Ünsal, paylaşımlarının büyük bir kısmında kendi düşüncelerinden en yalın haliyle söz etmeyi seven ünlülerden. Bu nedenle özellikle anti militarist görüşteki paylaşımları nedeniyle kendinden sık sık söz ettirirken, bu kez kendisiyle çelişecek bir hamle yaptı. Silahla boğaz manzarasında verdiği poz ve silaha üflerken çekindiği fotoğraf, özellikle sevenleri tarafından çok yoğun eleştirilere maruz kaldı.

“Silahsız Dünya İstiyorum” Dediğini Unuttu

Sevenlerinin Ünsal’ı eleştirmesinin temel nedeni, ünlü oyuncu tarafından uzun süredir silah karşıtı paylaşımlar yapılıyor olması oldu. Sürekli olarak benzer görüşü yineleyici şekilde açıklamalarda bulunurken, güzel bir görünüme sahip olduğunu düşünerek silahla poz vermesi ve bu pozun altındaki açıklamada projeden bahsetmesi dikkat çekti. Hayranları, kendisine tepki gösterilmesini sağlayarak projesini tanıtmayı planladığını iddia etmeye başladı.

Silahla Fotoğraf Çekinmesi Tepki Topladı

Hayranları tarafından özellikle kendisiyle çelişen ünlüler için çok sert yorumlar yapılabiliyor. Bu kişilerden bir tanesi olan Tuba Ünsal, bir süre önce silahsız bir dünya istiyorum şeklinde paylaşım yapmıştı ve belirli bir kesim tarafından tepki görmüştü. Bu kez de yeni projenin geldiğiyle ilgili bir duyuru paylaşımı yaptı fakat elinde silah olması ve şov yapması nedeniyle başka bir kesimden yine tepki görmeyi başardı.

Zaman zaman kendisini sosyal medyada çeşitli mekanlarda ve rollerde göstermeyi seven ünlü isim, bu tarz tepkilerden dolayı sosyal medya paylaşımlarını silen bir yapıya sahip değil. İlerleyen zamanlarda bu konuyla ilgili açıklama yapacağı beklenirken Ünsal hızlı davrandı ve açıklamasıyla birlikte silahı neden kullandığı konusunda da detayları bildirdi. Silahsız dünyayı hayal etmek için, silaha sadece içi boş bir obje olarak yer vermenin gerekliliğinden söz eden Ünsal, açıklamalarıyla sevenlerini tatmin etmiş gibi görünmüyor.

İlgili Haberler

Yorum Yapın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam