Faydalı Bilgin
Faydalı Bilgin; Sağlık, Kadın, Bilgi, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri, ve Yaşam'a dair faydalı bilgiler sunan sosyal bilgi portalı.

Tuba Büyüküstün İle Umur Evirgen Birlikte Görüntülendi

Bir süredir birlikte oldukları tespit edilen Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen çifti, özellikle son günlerde beklenenin aksine hiçbir şekilde birlikte kameralar karşısına çıkmıyordu. Bu durum özellikle de çifti çok seven binlerce kişi tarafından üzüntüyle karşılanırken, barışmaları için çok sayıda mesaj ve yorum yapılmaya başlandı. Hem ikisinin de sevilen sanatçılar olması hem de birbirlerine çok yakıştıklarının düşünülmesi nedeniyle, yakın zaman içerisinde tekrar birlikte olmaları bekleniyordu.

Tuba Büyüküstün’ün Ayrıldığı Düşünülüyordu

Bir gün önce ortaya çıkan görüntülerin basına sızmasıyla birlikte, çiftin birlikte görüntülenmesi yoğun ilgi gördü. Binlerce kişi tarafından sevinçle karşılaşılan bu haber için direkt olarak ayrılık haberlerinin yalanlandığıyla ilgili bir görüş hakim olmaya başladı.

Mekana birlikte girip girmedikleri tespit edilemediği için, içeride kimlerle birlikte oldukları ve kaç saat kaldıklarıyla ilgili detaylar bulunmuyor. Dış mekanda yapılan çekimlerde ise ikisinin de yüzleri net olduğu ve birbirlerine yakın şekilde yürümelerinden de anlaşılabileceği gibi, küslüğe benzer bir tablonun bulunmadığı anlaşılıyor.

La Boom İsimli Mekandan Birlikte Çıktılar

Çiftin uzun süredir anlaştığı ve birbirlerini çok sevdiği bir ilişkilerinin olduğuyla ilgili yorumlar yapılmaya devam edilirken, bir süredir ses seda çıkmayan bir durumla karşılaşılmıştı. Kimileri tarafından büyük bir kavga edildiği ve bu nedenle ikisinin de artık bir araya gelmek istemediği yönünde yorumlar hakim olmaya başladı.

La Boom isimli mekanda görüntülenen ve sevenlerini mutlu edecek bir habersiz çekimle karşı karşıya kalan iki ismin birlikteliklerinin sürdüğü anlaşıldı. Tuba Büyüküstün’ün kolunun Umur Evirgen’in kolunun arasında bulunuyor olması ise ikili arasında devam eden herhangi bir sürtüşme veya kavga durumunun söz konusu olmadığının anlaşılmasını sağlıyor.

İlgili Haberler

Yorum Yapın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam