KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Saim Medya

Genel Yayın Yönetmeni

Mustafa Saim / mustafa@faydalibilgin.com

Yazı İşleri Müdürü

İdris Saim / idris@faydalibilgin.com

Editörler

Cem Bekar / cem@faydalibilgin.com

Enes Güngör / enes@faydalibilgin.com

Orhan Şahan / orhan@faydalibilgin.com

Huzeyfe Aktaş / huzeyfe@faydalibilgin.com

Görsel Koordinatör

Nazir Güngör / nazir@faydalibilgin.com

Reklam Yayın Müdürü

Emre Özbey / emre@faydalibilgin.com

Hukuk Danışmanı

Av. Şenol Yelbey / yelbey@faydalibilgin.com

İletişim bilgileri

info@faydalibilgin.com

+90 532 224 67 23

Adres

Muradiye Mah. Turist Yolu 1. Sok. No:22

Orhangazi / BURSA

Yazılım ve Hosting

TE-Bilişim altyapısı ile HS-Retina Haber Sistemi

Privacy Policy © Copyrigth 2018

faydalibilgin.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları faydalibilgin.com'e aittir. faydalibilgin.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bunlar faydalibilgin.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. faydalibilgin.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. faydalibilgin.com hiç bir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Uyarı : faydalibilgin.com sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar, telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra 3 gün içinde siteden kaldırılır.

Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.