Alkali Su, Vücuttaki pH Düzeyini Dengeliyor ve Kanser Riskini Azaltıyor

Emekli Eczane Şefi : “Bütün Dünyanınbunu Bilmeye İhtiyacı Var. Alkali Su, Vücuttaki pH Düzeyini Dengeliyor ve Kanser Riskini Azaltıyor” dedi. Alkali Su karışımı nasıl hazırlanır Faydalı Bilgin Editörü sizin için araştırdı!

Alkali Su, Vücuttaki pH Düzeyini Dengeliyor ve Kanser Riskini Azaltıyor

Günümüzde en ölümcül hastalık olan kanser, hepimiz için sürekli bir tehdittir. Yine de, muhtemelen kanser hücrelerinin alkali ortamda gelişemediği gerçeğini duymuşsunuzdur. Bu nedenle, bugün önerdiğimiz alkali su, gerçek bir doğal mucizedir!

PH (potansiyel hidrojen) değerleri skalası, 0 ile başlar ve 14 ile biter, böylece 7 nötr ortadır. 7'den küçük değerlere sahip maddeler asidik iken, 7'nin üzerindeki her şey alkalindir.

İçtiğimiz musluk suyu, hormonları, klorları, antibiyotikleri ve çeşitli metalleri içeriyor. Tüm bu unsurlar suyu içer içmez bünyemize dahil olmaktadırlar. Bu su bağışıklık sistemini zayıflatır ve çeşitli hastalıklara yol açar.

Vücut asidik olduğunda, birey genellikle sindirim sorunları, kilo alımı, yorgunluk, düşük enerji hali ve diğer yan etkileri yaşar.

Ancak, saf su tüketirseniz ve taze, organik sebzeler tüketirseniz, sisteminizde sağlıklı bir alkali-asidik dengeyi korursunuz ve bu nedenle tüm bu belirtilerden kaçınabilirsiniz.

Yüzyıllar boyunca vücudumuzdaki pH seviyelerinin tükettiğimiz besinler tarafından belirlendiği bilinmektedir.

Almanya'daki Dr. Otto Warburg, tüm kanserlerin% 95'i kadarının vücuttaki asidik bir ortamın sonucu olarak ortaya çıktığını keşfettiği için 1931 yılında Nobel Ödülü'nü kazandı.

Kanserlerin alkali bir ortamda, yani pH seviyesinin 7.36 veya üzerinde olması durumunda hayatta kalamayacağına dair kanıt sağlamıştır.

Asidozun (asidite fazlalığı) sadece kanser gelişimiyle bağlantılı olmadığını, ancak aslında kalp hastalığı, diyabet, osteoporoz gibi hastalıklar ve hemen hemen tüm diğer kronik hastalıklara da neden olduğunu bulmuştur.

Ünlü bir emekli eczane şefi tarafından şiddetle tavsiye edilen bu alkali suyunu nasıl hazırlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Alkali Su Elde Etmek İçin Gerekli Malzemeler:

  • Zencefil kökü 1/4
  • 1/2 bardak nane yaprakları
  • 1 limon
  • 1/2 salatalık

Alkali Su Nasıl Hazırlanır?:

Zencefili soyun ve dilimleyin. Tüm malzemeleri dilimler halinde kesin ve karıştırın. Biraz su dökün. 3 güne kadar aynı malzemelere su ekleyip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alkali Su Kullanımı:

Bu suyu her sabah günlük olarak içmelisiniz. Sudaki tüm bileşenler çok sayıda sağlık yararı sağlar ve güçlü antibakteriyel ve dezenfektan özelliklerine sahiptir.

Limon, aralarında en güçlü kanser savaşçısı olmakla birlikte, 22 kanser karşıtı özellik içerir ve vücudu alkalileştirir!

Dipnotlar:

Osteoporoz: Kemik erimesi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:04
loading...
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halise Simsek
Halise Simsek - 5 ay Önce

Halise Simsek Sadece bagirsak tumorunemi iyi geliyomus?