Bu Güçlü Çözüm ile Kemikleri Güçlendirin, Eklem Ağrısını Tedavi Edin ve İltihapları Azaltın

Faydalı Bilgin Editörümüz bugün sizler için kemik sağlığı ve kemik ağrıları için son derece önemli bir ev yapımı kürü araştırdı.

Kemikler ve eklemlerdeki ağrı güçsüz düşürebilir ve kötüleştirebilir ve kronik iltihap ve çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Kemiklerdeki ağrı vardır ve bu yaşlanmanın bir sonucudur.

Bu ağrılar son derece yoğundur ve bir kişinin tüm günlük aktivitelerini engelleyebilir.

Bu nedenle, bu ağrılar ve eklemlerde bu ağrının önlenmesi için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olmalısınız veya en azından yoğunluğunuzu azaltmalısınız. Bu nedenle, eklemleri yağlamalı, kemikleri güçlendirmeli ve iltihabı hafifletmelisiniz.

Eklem ve kemiklerdeki ağrının başlıca nedenleri, gut, osteoartrit ve artrit, otoimmün hastalıklar ve iltihaplanmadır.

Aşağıdaki ilaç, güçlü tıbbi özelliklere sahip, tamamen doğal içerikler içerir.

Zencefil, bağışıklık sistemini güçlendiren ve rahatsızlıkları önleyen güçlü bir antienflamatuardır. Havuçlar eklemlerin ve kemiklerin sağlığını destekleyen besin maddelerinde bol miktarda bulunurlar.

İşte bu güçlü doğal ilacın hazırlanışı

Kemik ve Eklem Ağrısı Çözümü

Malzemeler

2 cm taze zencefil kökü 5 veya 6 havuç 1 cm Zerdeçal kökü 250 ml Süt

Hazırlanışı:

Zencefil ve zerdeçal rendeleyin ve ardından bir karıştırıcıda diğer tüm bileşenlerle karıştırın. Düzgün bir karışım elde edinceye kadar karıştırın. Bu miktar bir gün için yeterlidir.

Kullanımı:

Günde üç kez, ana yemeklerinizden 30 dakika önce karışımı 50-60 ml almalısınız. Sizin için çok kalınsa, biraz su ile seyreltin.

Ek ipucu:

Aşağıdaki karışım eklem ve kemik ağrısı durumunda da faydalıdır. Isırgan otu, atkuyruğu ve ulmaria içerir. Tüm bu bitkilerin kemik yenilenmesini destekleyen ve eklemleri tamir eden güçlü analjezik etkileri vardır.

Dipnotlar:

Gut: Ürik asit kristalleri, iğne ucu gibi iki ucu keskin yapıdaki kristaller şeklindedir; eklemde veya çevresindeki dokuda birikerek inflamasyona ve ağrıya neden olurlar. Gut hastalığı sıklıkla ayak başparmağında oluşur.

Osteoartrit: Kireçlenme

Artrit: Eklem İltihabı

Ulmaria: Su rezenesi.

 

Yorum Yapın