Bu Doğal Karışımın Bir Bardağı Bağırsaklarınızı Sadece 30 Dakikada Boşaltabilir.

Sindirim süreci son derece karmaşıktır ve sindirim sistemi karmaşık bir mekanizmadır. Sindirim engellenirse, genel sağlık zarar görür ve vücut gerekli temel besinleri alamaz.

Atık ve toksinler vücutta birikir ve birçok sağlık sorununa yol açar.

Bunu önlemek için, vücudu yılda en az iki kere temizlemeli ve sağlıklı besinler tüketmelisiniz. Bu, vücuttaki atık ve toksik birikintileri çıkaracak ve genel sağlığı destekleyecektir.

Aşağıdaki içecek kalın bağırsaklarınızı temizlemenize, kabızlıkla mücadele etmenize ve sağlığınızı en uygun hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Elma suyu, limon suyu ile karıştırılarak bağırsaklarınızı temizlemek için kullanabileceğiniz en güçlü maddelerden biridir. Meyve sıkacağı veya karıştırıcıda birkaç elmadan suyu çıkarmalısınız.

Tek yapmanız gereken bir bardak filtre uygulanmamış elma suyu içmek ve 30 dakika sonra bir bardak su içmek. Bunu 3 gün boyunca günde birkaç kez tekrarlayın.

Kalın bağırsaklarınızı temizleme işleminin etkilerini arttırmak için limon suyu içebilir veya elma suyuna 2 çorba kaşığı taze sıkılmış limon suyu ekleyip, karışımı günde 2 kez içebilirsiniz.

Bir bardak ılık suda, bir tutam deniz tuzu, bir limon suyu ve biraz bal ekleyin. Uyanır uyanmaz aç karnına her sabah için.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 02:26

Yorum Yapın