Faydalı Bilgin
Faydalı Bilgin; Sağlık, Kadın, Bilgi, Mutfak, Yemek, Dekorasyon, Hobi, Elişleri, ve Yaşam'a dair faydalı bilgiler sunan sosyal bilgi portalı.

Banu Alkan: Ben Halen Bir Numarayım

Banu Alkan, uzun süredir üzerinde çalıştığı Parfüm isimli parçasıyla ilgili bilgi vermek ve gündem hakkında konuşmak için İstanbul Marina’da özel açıklamalarda bulundu. Mağazaları inceleyen ve alışveriş yaptıktan sonra bir restoranda yemek yemek için duraksayan Banu Alkan’dan sevindirici bir haber geldi. Alkan’ın yeni albümü olan Parfüm ile ilgili çalışmalarda çok hızlı bir şekilde ilerleme kaydedilmeye başlandığı ve kısa süre içerisinde tüm müzik marketlerde yer alacağı bilgisi duyuruldu.

Yeni Albümü Parfüm Yakında Çıkacak

Önceki gün Kartal’da yaptığı açıklamalarla bir anda gündeme gelen Banu Alkan, son günlerdeki piyasa hakkında detaylı yorumlarıyla pek çok kişiyi eleştirdi. Özellikle gençlerin durumu, neslin sürekli olarak yeni kişileri ünlü etmesi ve yeni sanatçılar adı altında bir anda insanlara normalin üzerinde ilgi göstermesiyle ilgili eleştiriler getirdi. Banu Alkan’ın ben halen bir numarayım ve beni geçen hiç kimse olmadı şeklindeki ifadeleri ise magazin sayfalarında bazı kişiler tarafından eleştirilere maruz kaldı.

“Ben Halen Reytinglerde Bir Numarayım”

Son dönemde gençler tarafından hiç beklenmeyen kişilerin ve ilginç olarak tanımlanan şarkılarla piyasaya çıkmasıyla ilgili yorumlarda bulunan Alkan, şöhret konusuna değindi. Son yıllarda özellikle yeni neslin bir kişiyi aniden ünlü ettiği ve o kişiyi hızlı bir şekilde piyasadan sildiği durumlarla sıkça karşılaştığını ve kendisinin hiçbir zaman en çok ilgi gören kişi unvanının elinden alınamayacağından söz etti.

Cümleleri arasında özellikle yeni neslin şöhretlerinin aniden parlaması ve bir daha kimsenin onları aramayacakları şekilde yok olup gitmelerinin çok üzücü olduğuna değindi. Kendisinin durumuyla ilgili sorulan soruya ise, ben halen bir numarayım ve benim katıldığım her program da reytinglerde birinci gelir şeklinde açıklama yaptı.

İlgili Haberler

Yorum Yapın

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam